Протасевича відправили у мінське СІЗО КДБ, де знаходиться його дівчина

Протасевича відправили у мінське СІЗО КДБ, де знаходиться його дівчина
Читать на русском

Про те, що Протасевича перевели в інше СІЗО, дізналась сестра опозиціонера.

У Білорусі опозиціонера Романа Протасевича, якого затримали 23 травня в аеропорту Мінська, перевели у СІЗО КДБ. Там знаходиться і його дівчина Софія Сапега.

Про це повідомив батько опозиціонера Дмитро Протасевич у коментарі BBC, передає APnews.

За його словами, про те, що Романа Протасевича перевели у СІЗО КДБ дізналася його сестра. У неї вперше там прийняли посилку, але вилучили з неї книгу.

"Ми не знали, де він знаходиться, поки донька не передала посилку. А раз її взяли, зрозуміло, де (він знаходиться - ред). Вона передала те, що там дозволено - предмети особистої гігієни... Він книгу просив через адвоката, але її не прийняли, тому що друкована продукція заборонена", - розповів Дмитро Протасевич.

Також батько Романа додав, що він хвилюється через стан його здоров'я і впевнений, що його били.

Дмитро Протасевич сумнівається в тому, що його син "бадьорий і веселий", як Роман сказав своєму адвокатові на першій зустрічі у четвер.

Варто зазначити, що до цього колишнього головного редактора опозиційного телеканалу Nexta утримували у СІЗО-1 у Мінську.

Як повідомляв APnews раніше, адвокат білоруського опозиціонера Романа Протасевича Інеса Оленська вперше зустрілася зі своїм підзахисним.

Новини партнерів

В Індонезії згорів паром, на борту якого було майже 200 пасажирів
В Таїланді помер український дипломат Андрій Бешта