"Проник в мене пальцем": дівчина розповіла, як стала жертвою зґвалтування фотографа Ктиторчука

"Проник в мене пальцем": дівчина розповіла, як стала жертвою зґвалтування фотографа Ктиторчука
Читать на русском

За словами дівчини, їй було 17 років і сам факт зґвалтування трапився більш як 10 років тому - їй дивом вдалося втекти

Одна з жертв відомого київського фотографа, ймовірно Олександра Ктиторчука, якого підозрюють у розбещенні дітей, розповіла подробиці. Дівчину звуть Світлана Коваль. За її словами, чоловік заманив її до своєї квартири-студії, запропонував зробити декілька фотографій, та, маніпулюючи, змусив зняти білизну.

Про це APnews повідомляє з посиланням на розповідь Світлани Коваль.

За словами дівчини, їй було 17 років і сам факт зґвалтування трапився більш як 10 років тому.

“У фотографа і студія, і його квартира - це одне приміщення, і він використовує обидва простори для фотосесій. Пам'ятаю, як спостерігала чиюсь фотосесію в студії, як чекала на свою чергу. Пам'ятаю, як дивилась, як він вмовив дівчину фотографуватись без бюстгалтера, як вона швидко погодилась, чи, скоріше, не дала відсічу, як він "легким рухом руки" зняв з неї її мереживо і надихав "почуватись вільною". Я засуджувала це дійство і думала, що сама на таке ніколи не погоджуся”, - зазначила Світлана.

Розповіла, що вже коли настала її черга, Ктиторчук почав вмовляти зняти кофту і ліфчик.

“Розказував, що колись я буду собі вдячною, бо навіки залишу згадку, яким було моє тіло в молодості. Не хотіла я ні таких згадок, ні показувати себе якомусь чужинцю. Відповідала, що голою не хочу фотографуватись”, - пояснила вона.

Та ”трюки”, маніпуляція та тиск подіяли, і дівчина згодом погодилась.

“Пам'ятаю наступне - як я вже сиджу на сходах гола. Страшно соромлюсь. Не того, що я негарна, а того, що чужі очі дивляться на мої інтимні місця. Виставляючи кожен пальчик, нахил голови чи положення коліна, він торкається мене, буцім це потрібно для вдалого фото. В моїй душі відчай, вразливість, заціпеніння, приниження, вина, безпорадність, неприязнь..

Пам'ятаю, як він вчив мене життя, кажучи: "щоб зробити чоловіків щасливими - краще мені прибрати волосся зі своєї інтимної зони" (еге ж, я сюди саме за такими порадами прийшла).. А далі пригадую, як він вже проник в мене своїм пальцем. При чому я не те, що не давала згоди, це сталось так раптово, що я й не зчулася, що відбувається ”, - розповіла Світлана.

Пояснила, що на той момент уже розуміла, що в небезпеці, але розуміла, що всі пішли, на величезній території ні душі й навряд чи хтось почує і врятує.

“Пам'ятаю, як збентежено і мовчки дивилася йому в очі, і просто чекала, коли це закінчиться. Далі він хотів торкатися грудей, це було бридко, я намагалась відсторонитись, а він сказав: "Як вже впустила всередину, то чого ж не даєш груди?", і я думала, що він правий, що ніби "вже все втрачено", що "я вже погодилась. Далі - знову пробіл”, - розповіла вона.

Після, за словами дівчини, сталось згвалтування. Розповіла, що вже тоді фотограф “немов оскаженілий, силоміць тягнув її по сходах на другий поверх в ліжко”.

“Я пручаюсь, кричу, намагаюсь вирватися, розумію, що те, чого я боялась - вже не за горами, і тут вже будь-які способи оборони стануть у нагоді. Але сили були нерівні, тож скоро ми опинились в його ліжку. Плакала і благала. Він поклав мене на бік, і сам ліг обличчям до мене. Пам'ятаю, з жахом відчула, як його пеніс торкається мого тремтячого тіла. Думаю: "От і все, порятунку не буде, він зараз скривдить мене, а потім, може, ще й вб'є".

Аж раптом він завмер. Зупинився. Відпустив свої руки, які міцно мене стискали за плечі. Ліг на спину. Сказав якось здивовано: "Такого в мене ще не було, щоб я не закінчив", - згадує Світлана.

За її словами, тоді вона швидко вистрибнула з ліжка і втікла.

“Вже тепер я розумію, що це було насильство неповнолітньої, що сексуальне насильство може бути і без дотиків, а коли, наприклад тебе роздягають і витріщаються на твої інтимні зони. І що "спроба зґвалтування" це також насильство”, - підсумувала жертва.

За словами Світлани, вона нікому про це не розповідала, бо вважала себе винною. Але зараз вирішила поділитись цією історією “не для того, щоб когось осудити чи звинуватити”, а “щоб пролити світло”. Нижче публікуємо два фото Світлани. Одне з них, де Світлані 17 років, зробив саме Ктиторчук.

Нагадаємо, APnews писав, що на днях у Київській області поліцейські затримали відомого фотографа за спокушання і статевий зв'язок з малолітніми дітьми. Попередньо, ним виявився відомий київський фотограф Олександр Ктиторчук.

Читайте також:
"Дівчата самі до нього липнуть": як зірки відреагували на звинувачення в розбещенні дітей фотографа Ктиторчука
"Проник в мене пальцем": дівчина розповіла, як стала жертвою зґвалтування фотографа Ктиторчука
"Проник в мене пальцем": дівчина розповіла, як стала жертвою зґвалтування фотографа Ктиторчука

Новини партнерів

Мер Львова стверджує, що Різдво у Львові не можна скасовувати через "особливу атмосферу"
Вартість доставки газу в Україні підвищать до 80%