Прокуратура закрила справу, через яку могли заблокувати 426 сайтів

Прокуратура закрила справу, через яку могли заблокувати 426 сайтів
Читать на русском

Надія Максимець зазначила, що буде проведено службове розслідування

Правоохоронці закрили кримінальне провадження, через якого суд заблокував доступ до 426 сайтів. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прес-секретаря Київської міської прокуратури Надії Максимець в коментарі УП.

"25 лютого процесуальним керівником прийнято рішення про закриття вказаного кримінального виробництва та одночасно - про скасування арешту на майнові права інтелектуальної власності", - зазначила Максимець.

При цьому вона вказала, що буде проведено службове розслідування у зв'язку з діями посадових осіб Голосіївського управління поліції при розслідуванні цієї виробництва. Крім того, Максимець підкреслила, що прокурор не був присутній на засідання Голосіївського суду і навіть не був повідомлений про його проведення.

Варто відзначити, що проти даного рішення Голосіївського суду про блокування 426 сайтів виступили в Національній поліції.

"У грудні 2020 року слідчі Голосіївського управління поліції за заявою чоловіка, як це передбачено Кримінальним процесуальним кодексом України, внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 Кримінального кодексу України. При цьому з будь-якими клопотаннями до суду в зазначеному виробництві слідчі та прокурори не зверталися. Тому рішення Голосіївського районного суду про арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі Інтернет при використанні ряду вебресурсів, слідчим суддею винесено без участі поліції та прокуратури. Зараз встановлено, що з відповідним клопотанням до суду звернувся заявник в кримінальному виробництві", - йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляв APnews, Голосіївський районний суд Києва ухвалив рішення про блокування цілого ряду сайтів. В цілому мова йде про 426 ресурсах.

Новини партнерів

В Умані 12-річний хлопчик ліз по зв'язаних простирадлах з висоти й зірвався
У Києві звільнили водія маршрутки, який вигнав дітей і відмовив в пільговому проїзді