Прокуратура розкрила подробиці таємничого "подвійного самогубства" в коронавірусній лікарні Києва

Прокуратура розкрила подробиці таємничого "подвійного самогубства" в коронавірусній лікарні Києва
Ексклюзив
Читать на русском

21 вересня загинув чоловік 1952 року народження, а 22 вересня - 1972 року народження

У київській лікарні, де лікують хворих COVID-19, двоє чоловіків наклали на себе руки. Обидва впали з 2 поверху, попередньо, з одного й того ж самого вікна, з різницею в день. Це пацієнти медзакладу - чоловіки 68 та 48 років.

Про це APnews розповіли у прес-службі прокуратури, яка взяла розслідування у справі під свій контроль.

Йдеться про Київську міську клінічну лікарню №4. Розповіли, що 21 вересня загинув чоловік 1952 року народження, а 22 вересня - 1972 року народження. Інформацією про те, що вони впали з одного й того самого вікна, у прокуратурі не володіють, тому не заперечують і не підтверджують це. Але точно відомо, що вони впали з одного поверху.

“Ми маємо справу з надзвичайною ситуацією. На території однієї лікарні двоє людей вистрибнули з другого поверху і загинули. Це нестандартна ситуація, тому прокуратура взяла під свій контроль розслідування причин всіх подій”, - пояснила прес-секретар Надія Максимець.

За її словами, версія про самогубство - робоча, але не остаточна. У слідства є інформація про обставини та свідчення людей, які підтверджують цю версію. Але буде проведено повноцінне розслідування, за результатами якого правоохоронні органи точно встановлять причину загибелі чоловіків.

“Попередня версія слідства про те, що чоловіки вчинили самогубство. Але наразі тіла направлені на розтин для встановлення точних причин смерті. Після того буде призначена судово-медична експертиза, яка дасть більш широкі відповіді на запитання слідства. Слідчі поліції встановлюють та допитують свідків: медперсонал та пацієнтів, які можливо спілкувалися з ними, для того, щоб встановити мотиви. І вже після результату слідчих дій и висновків медичної експертизи ми зможемо назвати більш об’єктивні версії”, - пояснила прес-секретар.

Наразі розслідуються два кримінальних провадження: за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство).

Також у прокуратурі пояснили, що не мають права розголошувати діагнози пацієнтів. Але враховуючи те, що вони проходили лікування у лікарні, яка є опорною і орієнтована на лікування хворих COVID-19, можна припустити, що чоловіки були хворі на коронавірус.

Читайте також:
В Україні з початку 2020 року в ДТП загинули вдвічі менше людей, ніж від самогубств - статистика

Новини партнерів

Лукашенко офіційно став президентом Білорусі - інавгурація пройшла "таємно"
ЄС не планує "великого політичного кроку" в питанні європейської інтеграції України