Прокуратура розглядає версію умисного вбивства знайденого повішеним глави БДУ Шишова

Прокуратура розглядає версію умисного вбивства знайденого повішеним глави БДУ Шишова
Читать на русском

У коментарі APnews в прокуратурі пояснили, чому виправили свій пост в Facebook, видаливши з нього версію про самогубство

Прокуратура міста Києва розпочала кримінальне провадження за фактом смерті лідера "Білоруського будинку в Україні" Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у столичному парку. При цьому прес-служба прокуратури виправила пост у Фейсбуці, видаливши інформацію, що провадження відкрито "з приміткою самогубство".

Так, за фактом смерті чоловіка розглядається стаття 115 КК України (умисне вбивство). Хоча в першому варіанті тексту було вказано, що "розпочато кримінальне провадження за статтею 115 КК України (умисне вбивство) із приміткою – «самогубство». Пост виправили протягом через 15 хв після публікації. Для розуміння: суті статті така примітка не змінює, всі самогубства та вбивства розглядаються за статтею 115 Кримінального кодексу України.

У коментарі APnews спікер столичної прокуратури Надія Максимець пояснила, що слідство розглядає всі версії - і вбивство, і самогубство. А пост виправили, щоб версія "самогубства" не сприймалась як основна.

"Виключно для того (виправили пост - ред.), щоб не сприймали, що це основна. Розглядаються всі версії", - сказала Надія Максимець.

На даний час на місці виявлення тіла ще тривають слідчі дії.

Раніше APnews писав, що лідера "Білоруського будинку в Україні" Шишова знайшли повішеним в парку Києва. Друг загиблого білоруса розповів, чому не вірить в самогубство. При цьому в БДУ наполягають, що за їхньою лідеркою велося стеження.

Новини партнерів

Британія і Німеччина збираються ревакцинувати громадян від COVID-19
За кордоном надруковано понад 70 тисяч публікацій про тиск на опозицію в Україні - це вирок Зе-владі