Прокуратура повідомила про залякування спецслужбами РФ свідків у справі MH17

Прокуратура повідомила про залякування спецслужбами РФ свідків у справі MH17
Читать на русском

Росія намагається перешкодити розслідуванню катастрофи MH17 шляхом розкриття особистості свідків

Прокурор Нідерландів Тейс Бергер під час судового слухання в Гаазі заявив, що спецслужби Російської Федерації намагаються розкрити свідків у справі про катастрофу MH17 на Донбасі, щоб залякувати їх в майбутньому, передає ТАСС.

Він зазначив, що Росія намагається перешкодити розслідуванню катастрофи MH17 шляхом розкриття особистості свідків, чиї дані були засекречені. За його словами, представники спецслужб можуть перехоплювати повідомлення і відстежувати переміщення людей.

"Опитування свідків є реальним ризиком для їх безпеки. У зв'язку з цим судовий слідчий прийняв рішення засекретити дані десятків людей", - підкреслив Бергер.

Крім того, прокурор зазначив, що один зі свідків повідомив, що до нього кілька разів приходили озброєні бойовики після того, як він розповсюдив відео з "Буком".

"Є чіткі вказівки на те, що російські спецслужби активно намагаються перешкодити зусиллям по встановленню правди з приводу катастрофи рейсу MH17", - повідомив Бергер.

Як раніше повідомляв APNEWS, головуючий в окружному суді Гааги у справі про катастрофу рейсу МН17 суддя Хендрік Стейнхаус встановив приблизний термін для прийняття рішення у справі про причетність чотирьох осіб до трагедії на Донбасі.

Новини партнерів

Коронавірус: у Чернівцях госпіталізували ще одну людину з підозрою на Covid-19
Супермаркети Італії ввели обмеження через епідемію коронавірусу. Ексклюзивні кадри APnews