Прокуратура Криму оголосила Поклонській дві підозри за декількома стаття

Прокуратура Криму оголосила Поклонській дві підозри за декількома стаття
Читать на русском

Поклонську підозрюють у вчиненні злочинів за 3 статтями

Прокуратура АРК оголосила дві підозри за кількома статтями Наталії Поклонській, яка після російської анексії Криму очолила підконтрольну Кремлеві "прокуратуру Криму", а пізніше стала депутатом Держдуми. Про це повідомили виданню "Крим.Реалії" у прес-службі прокуратури АРК.

Повідомляється, що Поклонській були оголошені підозри за ч.1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі чи викрадення людини) та ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Одна з підозр стосується так званої "справи кримських терористів", за якою в 2014 році були затримані та засуджені Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Геннадій Афанасьєв та Олексій Чирній.

Крім того, вона фігурує в ряді українських розслідувань, за якими їй не висувалися підозри. Зокрема, за даними прокуратури, мова йде про блокування доступу до сайту "Крим.Реалії" на території окупованого півострова і в Росії, що кваліфікується, як "перешкоджання законній професійній діяльності журналістів".

Також у прокуратурі АРК вказують на участь Поклонської у виборах до Держдуми Росії в якості кандидата від анексованого Криму, чим вона "завдала шкоди суверенітету України". Ознаки даного злочину кваліфікуються за ч.1 ст.111 КК України - "державна зрада".

Як повідомляв APnews раніше, Поклонська відреагувала на "співпрацю" Гордона зі спецслужбами: "Думала, він серйозний журналіст".

Читайте також:

Новини партнерів

Масковий режим та поліція: в Києві після тривалого карантину відкрили метро
Обвал мосту у Дніпропетровській області: біля нього побудують тимчасову понтонну переправу