"Прогинається під меншину": Шарій відреагував на гігантську зарплату Генпрокурора Венедіктової за 11 днів роботи

"Прогинається під  меншину": Шарій відреагував на гігантську зарплату Генпрокурора Венедіктової за 11 днів роботи
Читать на русском

Шарій додав, що, можливо, результати її роботи буде видно під кінець місяця, тоді можна буде робити висновки

За 11 днів роботи на посаді глави Офісу генерального прокурора Ірина Венедіктова не зробила щось дійсно важливе. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву блогера Анатолія Шарія в ефірі телеканалу ZIK.

"Може бути, ми зараз її засудимо, а вона на 12 день як раз таки почала щось дуже важливе робити. Тому що за 11 днів сказати, що щось було зроблено важливе, дійсно значуще, за що треба преміювати, я, звичайно ж, не бачу", - сказав він.

Шарій додав, що, можливо, результати її роботи буде видно під кінець місяця, тоді можна буде робити висновки.

"Але, може бути, вона розгін великий взяла і подивимося під кінець місяця, що там буде. Якщо не буде нічого, тоді постане питання, самі знаєте який. У нас прокурори стали змінюватися зі швидкістю, як змінюються міністри", - підкреслив він.

Блогер уточнив, що раніше вважав надії на Венедіктову під час її роботи в Державному бюро розслідувань, однак зараз вважає, що вона "прогинається під меншість".

"Я дуже великі надії покладав на Венедіктову, коли вона працювала в ДБР. Трохи пізніше її заява, ряд публічних заяв і спроби прогину перед цим самим меншістю, зокрема перед вбивцями, не хочу згадувати їх прізвища, змусили мене задуматися. Тобто мені здається, що вона починає плисти в загальній течії і Офісу президента, і всіх підряд. І намагатися прогинатися перед цією меншиною", - вказав Шарій.

Як повідомляв APnews раніше, генеральний прокурор України Ірина Венедиктова отримала в березні заробітну плату в сумі 73 033 гривень.

Новини партнерів

Мільйони на рахунку і гектари землі: чим володіє новий в.о. Міненерго Ольга Буславець
Гільйотина від лупи: в Раді вже зареєстрували постанову про скасування "закону про поправки"