Проблему доведеться вирішувати: Дуда заявив про історично складні стосунки Польщі та України

Проблему доведеться вирішувати: Дуда заявив про історично складні стосунки Польщі та України
Читать на русском

За словами польського глави, Польщі вдалося налагодити відносини з Німеччиною, і країна буде прагнути розв'язувати проблему і в стосунках з Україною.

Польсько-українські відносини є історично складними, але цю проблему доведеться вирішувати.

Таку заяву зробив президент Польщі Анджей Дуда, пише APnews.

За його словами, українці в минулому завдали величезної шкоди полякам. Він згадав про такі страшні та трагічні історичні події як Волинська різанина і Друга світова війна. Водночас він зазначив, не можна виключати того, що Україна також має різні претензії до Польщі.

"Волинський злочин, вбивства поляків і вся справа, пов'язана з Другою світовою війною і після Другої світової війни. Шкода, що завдали нам українці, була величезною, її важко описати. Але українці також мають різні претензії до нас, тому це взаємна проблема. Ми повинні її вирішити ", - сказав Дуда.

Президент Польщі підкреслив, що прагне "вирішити цю проблему".

"Так, як колись ця проблема була вирішена з Німеччиною, і ця дружба, і співпраця були можливі, попри те, що історія запам'ятовується і трактується як своєрідне нагадування, щоб це більше ніколи не повторилося. Так само ми будемо тут прагнути до цього", - сказав польський глава.

Анджей Дуда додав, що "в цьому контексті ми не повинні забувати, що живемо сьогодні, і майбутнє попереду, - справи наших дітей, справи наших онуків".

Раніше APnews повідомляв, Дуда запевнив, що Польща підтримає Україну в питанні деокупації Криму.

Новини партнерів

Водій, який убив трьох осіб в ДТП на Львівщині, був п'яний
Український плавець Антон Коль завоював "срібло" на Паралімпіаді-2020