Про закупівлю вакцини від коронавірусу домовився Медведчук, хоча це обов'язок Зеленського, - експерти

Про закупівлю вакцини від коронавірусу домовився Медведчук, хоча це обов'язок Зеленського, - експерти
Читать на русском

Замість того, щоб записувати відеоблог, каже медіа-експерт, Зеленський повинен захистити українців від коронавірусу.

Багато українських чиновників таємно прищеплюються російською вакциною від коронавірусу, тому що вона вважається ефективною. Але президент Володимир Зеленський не хоче вирішити проблему з вакциною для простих українців. Замість нього, завдання президентського рівня вирішує глава політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук, який домовився з президентом РФ Володимиром Путіним про постачання ефективної вакцини від коронавірусу.

Про це повідомляє NewsOne.

Так, медіа-експерт Тетяна Чугаєнко в ефірі телеканалу прокоментувала заяву Офісу президента про те, що Володимир Зеленський під час лікування в "Феофанії" буде спілкуватися з українцями за допомогою відеоблогів.

"Це пояснюють тим, що не вистачає ресурсів в ЗМІ. Ось я б хотіла запитати:"Серйозно?" Тобто, серйозно, не вистачає ресурсів в ЗМІ? Адже у нас всі ЗМІ, незважаючи на те, це ЗМІ провладні або умовно нейтральні, або опозиційні - вони ж показують точку зору президента. І все дуже-дуже детально розповідається", - не погодилась медіа-експерт.

"Напевно, він хоче продовження серіалу "Слуга народу" і реаліті-шоу, яке ми дивилися весь цей час. Відеоблог? Так, добре спілкуватися з народом. Але було б непогано, знаєте, щоб йому питання задавали. А так можна все, що завгодно розповідати!" - розкритикувала експерт ініціативу Зеленського.

Замість того, щоб записувати відеоблог, впевнена Чугаєнко, Зеленський повинен захистити українців від коронавірусу, тим більше що Віктор Медведчук домовився про постачання вакцини з РФ.

"Повертаючись до наболілого. Краще б він вакцину від коронавірусу забезпечив Україні. Медведчук домовився в Росії. Що заважає? Європейська вакцина найближчим часом у нас не з'явиться. У нас статистика захворюваності більше 10 000 кожен день. А далі, швидше за все, буде гірше", - застерегла експерт.

У той же час, Чугаєнко повідомила, що багато українських політиків уже зробили щеплення російською вакциною від коронавірусу, що свідчить про її високу ефективність.

"У нас зараз мор повальний серед можновладців. Вони всі перехворіли. Хоча є така інформація, що нібито всі відомі політики нишком зробили собі щеплення російською вакциною від коронавірусу. Потім здали тест - тест, звичайно ж, в перші дні показав позитивний результат. Вони голосно розповіли, що коронавірус, а через якийсь час повідомили, що вони коронавірус перемогли", - розповіла медіа-експерт Тетяна Чугаєнко.

У свою чергу, політолог Юлія Пилецька зазначила, що влада на чолі з Володимиром Зеленським зайняла васальну позицію щодо посольства США, яке заборонило купувати російську вакцину від коронавірусу.

"І ми ж знаємо, що Медведчук домовився, він вже виконав за Зеленського частину його повноважень", - заявила політолог Юлія Пилецька.

Як повідомляв APnews, є три політичні тренди, що пояснюють зростання рейтингу ОПЗЖ Медведчука.

Новини партнерів

Лукашенко наказав за тиждень "навести порядки" у Мінську
Вперше в історії ВАКС скасував свій обвинувальний вирок