Призов на строкову службу в ЗСУ скасували на час дії карантину

Призов на строкову службу в ЗСУ скасували на час дії карантину
Читать на русском

Відповідне рішення було прийнято за розпорядженням Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України

Призов громадян на строкову військову службу - заходи, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та обласних збірних пунктів, тимчасово зупинені до окремого розпорядження у зв'язку з карантином через коронавірус. Про це повідомляє прес-служба Сухопутних військ Збройних сил України.

Відповідне рішення було прийнято за розпорядженням Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського військовими комісаріатами і територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки.

"Натомість військові комісаріати і територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають продовжувати роботу з військово-обліковими документами та організовувати протиепідемічні заходи", – йдеться в повідомленні.

Крім того, головам призовних комісій рекомендували організовувати роботу комісій відповідно до обмежень, які були введені представниками місцевих органів виконавчої влади.

Як раніше повідомляв APnews, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що українська влада може ввести заходи реагування у разі масового поширення коронавірусу на території України.

Новини партнерів

Карантин в Україні: прем’єр Шмигаль закликав керівництво ВНЗ не виселяти студентів з гуртожитків
Уряд погодив призначення Труша очільником ОДА у Тернополі