"Привіт, немита Росія": народний депутат Олексій Гончаренко не проти закуповувати російську вакцину

"Привіт, немита Росія": народний депутат Олексій Гончаренко не проти закуповувати російську вакцину
Читать на русском

Олексій Гончаренко заявив, що якщо російську вакцину визнають у світі, тоді можна буде розглянути питання її покупки

Нардеп від партії "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко допустив покупку вакцини від коронавірусу у Росії. За його словами, якщо дієвість вакцини визнають в усьому світі, тоді її можна буде використовувати і в Україні.

Про це APnews пише з посиланням на його заяву в ефірі "Народ проти" на телеканалі "Україні 24".

Так, ведуча запитала про подвійні стандарти: чому партія ЄС виступає проти покупки російської вакцини, але не виступає проти покупки газу чи топлива. При цьому Наталія Влащенко зауважила, що не розуміє, чому питання купівлі вакцини мають вирішувати політики, а не фахівці.

На що Олексій Гончаренко заявив, що якщо російську вакцину визнають у світі, тоді можна буде розглянути питання її покупки.

“Звичайно, якщо це буде визнана всім світом вакцина, ВООЗ скаже, що це є реальний інструмент для боротьби з коронавірусом - це можливо, ніхто не каже, що це неможливо”, - сказав Гончаренко.

Нагадаємо, раніше можливість покупки вакцини у Росії допустили також в МОЗ. Водночас у партії "Європейська солідарність" до цього часу ніхто не допускав можливості купівлі російської вакцини Україною.

Новини партнерів

Вбивство Гандзюк: голові та екс-помічнику депутата Херсонської облради продовжили арешт
Онлайн-подача та нові умови: у МОН розповіли, що зміниться у вступній кампанії 2021