Природжені марнотрати: 3 знаки зодіаку, які витрачають дуже багато грошей (приклади серед українських політиків)

Природжені марнотрати: 3 знаки зодіаку, які витрачають дуже багато грошей (приклади серед українських політиків)
Читать на русском

Астролог вважає, що не всі люди можуть контролювати себе під час покупок. Декому властиво витратити буквально останні гроші на дорогу безглузду покупку. Вже традиційно наводимо приклади з української політики. У списку головних марнотратів опинився і Президент Зеленський, і міністр фінансів Марченко.

Овен
Овни вважаються одними з найбільших марнотратів серед інших знаків зодіаку. Як правило, причина в тому, що вони не можуть чинити опір своєму внутрішньому «хочу». Якщо Овну різко щось захотілося, він готовий одразу ж бігти до магазину. Це ті люди, які можуть витратити всю свою зарплату у день зарплати. Єдиним стримуючим чинником є те, що вони терпіти не можуть борги. Овни не братимуть кредити задля здійснення спонтанної мрії.

Серед Овнів яскравий представник - екс-прем'єр-міністр України та екс глава РНБО Олександр Турчинов. Цікаво, чи вдавалося йому витратити всю свою зарплату за один день?

Стрілець
Стрільці також славляться тим, щоби витратити свій місячний бюджет за один день. Цей знак зодіаку любить розкіш та все дороге. Як правило, у них відмінний смак, тому покупки здійснюють охоче і якісно. Стрільці вміють заробляти та накопичувати, але й витрачають гроші з такою самою швидкістю. Їх відрізняє те, що їх покупки можна назвати найкориснішими.

У списку Стрільців марнотратів опинилися голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко та міністр фінансів Сергій Марченко.

З Тимошенко і так все зрозуміло, а щодо Марченка та Ляшка, хочеться вірити, що складнощі з фінансуванням системи охорони здоров'я та недостатні темпи детінізації митної служби не пов'язані з тим, що їхні керівники марнотрати. Головне, щоб Ляшко та Марченко не забували про елементарні правила фінансової грамотності та розподіляли свої особисті бюджети від державного.

Водолій
Водолії завжди женуться за тим, щоб у них було все найдорожче та найактуальніше. Якщо техніка застаріла, вони відразу її змінюють. Водолії рідко дрібняться в побутових питаннях. Цей знак зодіаку любить самовиражатися через дорогі та стильні речі, це і є причиною їхньої безконтрольної витрати грошей.

А ось список Водоліїв куди цікавіший, серед них виявився екс-президент України Віктор Ющенко, Президент України Володимир Зеленський та олігарх Ігор Коломойський.

Хочеться вірити, що нинішній Президент України розпочав політичну кар'єру не задля безконтрольної витрати грошей. Хоча ця «тисяча від президента»… А ось самовиражатися через стильні речі на такій посаді не прийнято, можливо, Зеленський закрив цей гештальт у часи колишньої кар'єри. А от Коломойський для самовираження має достатній капітал, такого простому смертному і за все життя не витратити.

Новини партнерів

"Червона" зона: в Україні переглянуть вимогу до COVID-сертифікату у громадському транспорті
"Поїдуть через Донбас" - Лукашенко пригрозив закрити кордон із Польщею