“Припиніть шантажувати країну”: секретар РНБО Данілов пригрозив суддям КСУ кримінальними справами

“Припиніть шантажувати країну”: секретар РНБО Данілов пригрозив суддям КСУ кримінальними справами
Читать на русском

Він порадив главі КСУ "не засмічувати інформаційний простір істеричними заявами", а разом з адвокатом думати над лінією захисту в суді

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов закликав суддів Конституційного суду "зберегти залишки честі" та піти у відставку. Він також пригрозив їм кримінальною відповідальністю.

Про це APnews пише з посиланням на заяву Данілова.

Він зазначив, що останні заяви голови КС Тупицького "дивують неадекватністю оцінок ситуації та перебільшенням значимості власної персони". Та наголосив, що судді своїм рішенням посягнули на низку фундаментальних засад конституційного ладу в Україні, здійснивши спробу повалення конституційного ладу та зміни політичного курсу країни.

"Подібні дії мають усі ознаки кримінального злочину, за який передбачено відповідне покарання. Тому раджу панові Тупицькому не засмічувати інформаційний простір істеричними заявами, а разом з адвокатом думати над лінією захисту в суді", - наголосив секретар РНБО.

Він також відмітив, що Зеленський повністю виконав свої обов’язки, подавши до парламенту проєкт закону про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства. Та наголосив, що у разі його ухвалення припиняються повноваження чинного на сьогодні складу Суду, але не припиняються повноваження самого КСУ.

"Наостанок хочу закликати: припиніть шантажувати країну. Не варто керуватися принципом, що замовлення вітчизняних олігархів та іноземних «спонсорів» має бути відпрацьоване в будь-якому разі. Це шлях до прірви. Ростов не гумовий, і власні маєтки через кордон перевезти не вдасться. Збережіть залишки честі й подайте у відставку", - завершив Данілов.

Раніше APnews писав, що Зеленський може розпустити Раду, якщо депутати не підтримають перезапуск КСУ.

“Припиніть шантажувати країну”: секретар РНБО Данілов пригрозив суддям КСУ кримінальними справами
На Закарпатті два посадовця вимагали півмільйона за те, що не будуть перешкоджати "Великому будівництву"
ІДІЛ взяла відповідальність за теракт у Відні, 14 осіб затримано

Новини партнерів