Припинення вогню на Донбасі: на передову відправляють українських миротворців ООН

Припинення вогню на Донбасі: на передову відправляють українських миротворців ООН
Читать на русском

Для висвітлення подій також планують залучити представників українських та закордонних ЗМІ

Українські миротворці ООН прибувають на Донбас з метою контролю повного припинення вогню на лінії розмежування. Повний режим "тиші" повинен розпочатися з 27 липня.

Про це повідомляє APnews з посиланням на пресцентр штабу ООС.

Так, на передову відправляють військовослужбовців з великим бойовим досвідом у подібних питаннях.

«На першу лінію нашої оборони в Донецькій і Луганській областях починають прибувати спеціально відряджені українські військовослужбовці, більшість з яких мають чималий бойовий досвід і безпосередньо займалися профільними питаннями під час участі у миротворчих місіях під егідою ООН», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це дозволить запобігати ймовірним провокаціям.

«Перш за все, такий крок дозволить не відволікати особовий склад підрозділів Об'єднаних сил від виконання бойових завдань і запобігати ймовірним провокаціям. Водночас це не позбавить українських воїнів можливості для самозахисту, як це гарантує стаття 51 Статуту ООН», — йдеться у повідомленні.

У штабі ООС підкреслили, що в разі провокацій і наступальних дій з боку бойовиків, українська сторона готова дати відсіч.

Крім того, для об'єктивного інформування про подію під час режиму припинення вогню, планують залучити представників вітчизняних та іноземних ЗМІ.

Як повідомляв APnews раніше, Тристороння контактна група (ТКГ), у складі якої Україна, Росія та ОБСЄ, домовилася про режим повного та всеосяжного припинення вогню.

Новини партнерів

У Харкові біля автомийки підірвали гранату. Фото
У гуртожитку київського вишу спалах коронавірусу: понад 50 хворих студентів