Принцу Чарльзу подарували українську марку з російським кораблем

Принцу Чарльзу подарували українську марку з російським кораблем
Читать на русском

Марка була передана "від імені Президента України та українського народу".

Під час візиту до Оттави британський принц Чарльз отримав у подарунок відому марку «Укрпошти» з російським військовим кораблем. Про це у коментарі Укрінформу повідомила посол України у Канаді Юлія Ковалів, передає

«Ця марка стала символом незламності духу українців, волі до перемоги та подяки за підтримку нашим партнерам. Хоча хоробри українські військові захищають наш будинок - Україну, багато наших громадян знайшли притулок у Канаді», - зазначила Ковальов.

За її словами, члену британської королівської родини марку було передано «від імені Президента України та українського народу».

У посольстві нагадали, що в рамках королівського візиту до Канади принц Чарльз та герцогиня Камілла відвідали Український православний собор Успіння Пресвятої Богородиці в Оттаві, де зустрілися з українською громадою канадської столиці та українськими дипломатами. Його Високість принц Чарльз та герцогиня Камілла поспілкувалися з українцями, які прибули до Канади у пошуках тимчасового притулку через війну, ознайомилися з українськими культурними традиціями, дбайливо збереженими канадцями українського походження – писанкарством, вишивкою, українськими піснями.

Принцу Чарльзу подарували українську марку з російським кораблем

Новини партнерів

З РФ допомогли втекти близько 50-ти депортованим українцям - Денисова
Британське МЗС направило понад 182 млн гривень на підтримку ЗСУ