Принц Гаррі та Меган Маркл офіційно втратили статус членів королівської сім'ї

Принц Гаррі та Меган Маркл офіційно втратили статус членів королівської сім'ї
Читать на русском

У той же час принц Гаррі може претендувати на престол. Як і його син Арчі

Онук британської королеви Єлизавети Гаррі та його дружина Меган Маркл 31 березня офіційно зняли з себе повноваження членів королівської сім'ї. Про це APNews дізнався на офіційній сторінці пари в Instagram.

Гаррі та Меган написали від себе прощального листа.

"Як ми всі можемо відчувати, світ в цей момент здається надзвичайно тендітним. Тим не менш, ми впевнені, що у кожної людини є потенціал і можливість змінити ситуацію - як це видно зараз по всьому світу, в наших сім'ях, наших спільнотах і на передовій - разом ми можемо підтримати один одного", - повідомили вони в публікації.

Пара подякувала людям за підтримку, натхнення і загальну прихильність добру в світі. А також повідомила, що незважаючи те, що вони більше не будуть вести цей аккаунт, роботу будуть продовжувати.

"Зараз найважливіше - це здоров'я і благополуччя людей у ​​всьому світі та пошук рішень багатьох проблем, що виникли в результаті пандемії. Оскільки ми всі однаково повинні грати в цьому глобальному зсуві і зміні звичок, ми зосереджуємо увагу на цій новій главі, щоб зрозуміти, як ми можемо зробити найкращий внесок", - розповіли Гаррі і Меган.

Крім аккаунта в Instagram, який герцог і герцогиня Сассекські відкрили в квітні 2019, перестане оновлюватися також сайт SussexRoyal.com. Із заяви їх прес-секретаря відомо, що найближчі кілька місяців Меган і Гаррі будуть «сконцентровані на своїй родині» і продовжать підтримувати благодійні організації, з якими співпрацюють, а також розвивати свій власний новий благодійний проект.

Пара формально зберігає свої титули, але більше ними користуватися не буде. Принц Гаррі зберігає шосте місце в черзі на престол, а його маленький син Арчі - сьоме.

Раніше APNews повідомляв, що син королеви Єлизавети II принц Чарльз захворів на коронавірус.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

As we can all feel, the world at this moment seems extraordinarily fragile. Yet we are confident that every human being has the potential and opportunity to make a difference—as seen now across the globe, in our families, our communities and those on the front line—together we can lift each other up to realise the fullness of that promise. What’s most important right now is the health and wellbeing of everyone across the globe and finding solutions for the many issues that have presented themselves as a result of this pandemic. As we all find the part we are to play in this global shift and changing of habits, we are focusing this new chapter to understand how we can best contribute. While you may not see us here, the work continues. Thank you to this community - for the support, the inspiration and the shared commitment to the good in the world. We look forward to reconnecting with you soon. You’ve been great! Until then, please take good care of yourselves, and of one another. Harry and Meghan

Публикация от The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Новини партнерів

На Волині коронавірус виявили посмертно у чоловіка, який лікувався від пневмонії
У Києві медики-борці з Covid-19 отримають до 10 тисяч гривень доплати, - Кличко