Прикордонники заборонили в’їзд в Україну росіянину, який має відзнаку за анексію Криму

ДПСУ
Читать на русском

Росіянин, який хотів перетнути кордон, є членом політичної партії "Єдиної Росії".

Прикордонна служба Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" не впустила в Україну громадянина Росії, який має відзнаку за анексію Автономної Республіки Крим. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

У повідомленні йдеться, що громадянин Росії прилетів у понеділок, 9 березня, рейсом із Мінська в аеропорт "Жуляни".

Зазначається, що росіянин 1965 року народження прилетів до України з приватною метою. За його словами, він також має провести переговори щодо видобування граніту. Крім того, громадянин РФ заявив, що він – гендиректор одного з ливарно-механічних заводів в Росії.

Однак, під час додаткової перевірки, працівники Прикордонної служби встановили, що чоловік є членом політичної партії "Єдина Росія", а також представником громадської ради при МУ МВС РФ в м. Ногінськ. Крім того, дана особа має відзнаки від президента Російської Федерації і Держдуми РФ, Московської обласної думи, МЗС та силових структур, зокрема медаль "За повернення Криму".

В результаті відповідної перевірки, росіянину відмовили у пропуску через кордон та заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки в інтересах забезпечення національної безпеки України.

Про дану особу також повідомили підрозділи Служби безпеки України.

У повідомленні йдеться, що чоловіка повернули зворотнім рейсом до Мінська того ж дня.

Цей росіянин – Карен Арутюнян, який очолює ТОВ "Ливарно-механічний завод" у Ногінську Московської області і який свого часу брав участь у місцевих виборах, передає "УП".

Як повідомляв APNews, з 2014 року СБУ не пустила в Україну понад 5 тисяч росіян.

Новини партнерів

МЗС закликав українців утриматись від поїздок до Італії через коронавірус
У Британії підтвердили п'яту смерть від коронавірусу