Прикордонники розповіли, скількох росіян не пустили в Україну з початку 2022 року

Прикордонники розповіли, скількох росіян не пустили в Україну з початку 2022 року
Читать на русском

Всього було відмовлено у в'їзді 97 іноземцям.

За три дні 2022 року прикордонники пропустили через державний кордон на в’їзд та виїзд усього понад 141 тисячу осіб, а також 23,7 тисячі транспортних засобів. При цьому було відмовлено у пропуску 97 іноземцям, з яких 25 – росіяни.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-центр Державної прикордонної служби.

Крім того, прикордонні наряди затримали 10 громадян, які намагалися незаконно перетнути або які незаконно перетнули державний кордон поза пунктами пропуску.

Зазначається, що з використанням програмного забезпечення SafeBorder з початку 2022 року прикордонники перевірили понад 24 тис. COVID-19-сертифікатів, виявили 6 підроблених (3 – в ОКПП "Київ" та 3 в пунктах пропуску Південного регіонального управління).

У пунктах пропуску прикордонники вручили 24 правопорушникам правил дорожнього руху (порушення зафіксовані відеокамерами - ред.) копії ухвал про накладення адміністративного стягнення.

За інформацією ДПС, найбільше таких постанов було вручено на кордоні з Молдовою – 17 (в пунктах пропуску "Кучурган", "Платонове", "Могилів-Подільський", "Виноградівка", "Табаки", "Старокозаче").

На порушників правил дорожнього руху "несподіванки" також чекали в пунктах пропуску на кордоні з Білоруссю – вручено 3 постанови (в пунктах пропуску "Нові Яриловичі" та "Виступовичі"), на кордоні з РФ (пункт пропуску "Бачівськ") – вручено 1 постанову, а на кордоні з Польщею в пункті пропуску "Ягодин" – теж 1 постанову. Ще двом порушникам постанови вручені в аеропортах "Бориспіль" та "Одеса", йдеться у повідомленні ДПСУ.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, під Одесою прикордонники "накрили" вантаж контрабандних цигарок на 8 млн гривень.

Новини партнерів

Український журналіст Цимбалюк поїхав з РФ: не хочу ставати заручником Кремля
Путін своїми діями перевіряє, наскільки далеко він може зайти проти Європи – прем'єр Польщі