Прикордонники не виявили жодної особи з ознаками коронавірусу

Фото: температурний скринінг на кордоні
Читать на русском

Прикордонники повідомили про результати перевірки температури громадян на кордоні.

Згідно звіту ДПСУ станом на 1 березня на пунктах пропуску не виявили жодного хворого на коронавірус. Повідомляє прес-служба відомства.

Температурний скринінг громадян, які в’їжджають на територію України, на виявлення коронавірусу проводять абсолютно в усіх пунктах пропуску та КПВВ з 27 лютого. Про це сказав голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко.

За словами Дейнеко, скринінг переважно проводять на відкритому повітрі. Військовослужбовці при цьому захищені медичними масками та одноразовими рукавичками. У випадку проведення заходів прикордонного контролю в транспортному засобі (автобусі) чи приміщенні, прикородонники захищені респіраторами. Наразі служба має 406 термометрів.

Голова Держприкордонслужби запевнив, що заходи з температурного скринінгу не впливають на збільшення черг у пунктах пропуску. До прикладу, якщо однією автівкою в Україну в’їжджає 4 особи, то температурний скринінг для всіх триває близько 1 хвилини.

Якщо під час скринінгу буде виявлено особу з підвищеною температурою, прикордонник ізолює цю людину та повідомляє представника МОЗу, розповів він.

"Наразі жодного випадку виявлення особи на в’їзд з ознаками коронавірусу не зафіксовано", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, міністр охорони здоров'я Зоряна скалецька заявила, що хворих на коронавірус в Україні будуть лікувати безкоштовно

Новини партнерів

ЗМІ: В Криму жінка з підозрою на коронавірус втекла з лікарні
Іран заявив, що США не мали прав підписувати угоду з "Талібаном"