Прихильники Стерненка вдруге штурмували будівлю суду: поліція застосувала сльозогінний газ

Прихильники Стерненка вдруге штурмували будівлю суду: поліція застосувала сльозогінний газ
Ексклюзив
Читать на русском

Конфлікт почався з того, що підтримка підозрюваного вимагала пропустити їх в зал засідання, де Стерненку обирають запобіжний захід

Прихильники обвинуваченого у вбивстві Стерненко почали штурм будівлі Шевченківського суду. У відповідь на це правоохоронці застосували сльозогінний газ. Про це кореспондент APnews повідомляє з місця.

Все почалося близько 19.40. Конфлікт почався з того, що підтримка підозрюваного зажадала пропустити їх в зал засідання. На що поліція заявила, що пропустить в зал тільки тих, хто візьме обвинуваченого на поруки і напише відповідну заяву. Активісти відреагували на це негативно, і стали прориватися крізь стіну правоохоронців силою. Сам Стерненко їх в цей час підтримував через гучномовець і заявив, що не повернеться в зал, поки не пустять його групу підтримки.

Далі почалася бійка активістів та правоохоронців. За підсумками правоохоронці все ж почали пускати до суду по одному активістові, які вже вишикувалися в чергу, тримаючи в руках заяви про поруку. Таких ініціаторів зібралося близько 40 чоловік.

Поліція за підсумком бійки почала пропускати до суду по одному прихильнику Стерненка. Вони вишикувалися в чергу і стали проходити, взявши в руки заяви про особисту поруку. Заяви на поруку написали близько 40 осіб.

Засідання суду відновилося близько 20:10. Суд уже встиг відхилити всі клопотання з приводу відводів, які подала захист Стерненко.

Читайте також:

Новини партнерів

Зеленський переходить на особливий режим роботи через коронавірус у його дружини
Під Києвом депутати влаштували бійку і стрілянину через дитину