Приїхали з понад 30 міст: активістка розповіла, чого вдалось досягнути на мітингу під Кабміном

Приїхали з понад 30 міст: активістка розповіла, чого вдалось досягнути на мітингу під Кабміном
Ексклюзив
Читать на русском

Активістка підкреслила, що підприємці спільно вирішують, коли проводити акцію, оскільки це складна справа

Одна з активісток, яка приїхала під Кабінет міністрів України на мітинг через карантин представників малого і середнього бізнесу в середу, 6 травня, розповіла, чого вдалось досягнути під час акції. Про це активістка Марина Боянок повідомила в ексклюзивному коментарі APnews.

"Ми п’ять годин стояли внизу, нас не пропускали. Ми досягли того, що під’їхали під Кабмін, що нас запросили для діалогу, записали наші пропозиції, прийняли нашу резолюцію. Що з цього буде виконано ми не знаємо. Хочеться вірити, але на своєму досвіді розумію, що це відсоток не високий. Буду здивована, якщо вони підуть нам на зустріч, і буду дуже рада, якщо вони нас почують", - сказала вона.

Також активістка підкреслила, що підприємці спільно вирішують, коли проводити акцію, оскільки це складна справа. Вона зазначила, що на нинішню поїздку гроші збирали з усього міста.

"У нас рада міст "Захисти ФОП". Ми всі разом сідаємо і вирішуємо, чи нам потрібна акція. Це ж треба організувати, це не так просто організувати таку акцію, це колосальна праця, і люди без грошей, вони на бензин самі скидаються, тому що ми, наприклад, їхали, ми з усього міста зібрали гроші хто скільки міг. Заправили бензин і приїхали. Громадський транспорт же не працює. Ми реальний бізнес представляємо і сподіваємось, що влада нас почує", - додала підприємець.

За її словами, на мітингу зібрались люди з понад 30 міст України.

Як раніше повідомляв APnews, учасники акції протесту підприємців малого та середнього бізнесу в Києві влаштували безпрецедентний перформанс.

Нагадаємо, що під час мітингу через карантин в урядовому кварталі в середу, 6 травня, представники малого і середнього бізнесу передали заступнику Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Дмитру Романовичу резолюцію вимог від підприємницького правозахисного альянсу.

Новини партнерів

Комітет Ради підтримав законопроект, який дозволяє чиновникам приховувати позашлюбних дітей - нардеп
Лікар пожалівся на мізерну доплату за боротьбу з Covid-19, яку він отримав замість обіцяних владою 300%