Приїхали з Криму: На Херсонщині поліція склала 15 протоколів на втікачів з обсервації

Приїхали з Криму: На Херсонщині поліція склала 15 протоколів на втікачів з обсервації
Читать на русском

Правопорушникам загрожує штраф від 17 тисяч гривень

У Херсонській області 17 людей, які приїхали з Криму, втекли з пункту обсервації. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу поліції Херсонської області.

"Як встановили працівники поліції, через пункт в’їзду-виїзду „Каланчак“ з тимчасово окупованої території АР Крим на Херсонщину прибули 20 чоловік, їх всіх помістили у центр обсервації. Після проведення медичного обстеження 17 осіб, серед яких 2 дітей, категорично відмовилися проходити обов’язкову обсервацію та самовільно залишили центр. Вони пояснили, що повернуться до себе додому і вже там будуть дотримуватися самоізоляції", - зазначили у прес-службі поліції.

В свою чергу, правоохоронці склали 15 протоколів за ст.44-3 "Порушення правил щодо карантину людей" КУпАП. Правопорушникам загрожує штраф від 17 тисяч гривень.

"Більшість втікачів із Західної України та з Дніпропетровської області. Усі вони поїхали до себе додому. Каланчацькі поліцейські передали інформацію про порушників до відділів поліції за місцем проживання вказаних громадян для подальшого контролю за виконання ними умов самоізоляції", - йдеться у повідомленні.

Варто наголосити, що в Україні введено обов’язкову двотижневу обсервацію для тих, хто повертається з-за кордону, аби убезпечити громадян від можливого завезення інфекції.

Як повідомляв APnews, у Житомирській області після святкування приїзду чоловіка з-за кордону зафіксовано масовий спалах COVID-19.

Новини партнерів

Ще одна помилка: на уроці "онлайн-школи" вчитель історії переплутала імператорів
На Кіровоградщині вже 76 людей підхопили коронавірус, з них 27 медиків