Причиною масштабних пожеж в Луганській області могла стати аномальна спека або підпал - поліція

Причиною масштабних пожеж в Луганській області могла стати аномальна спека або підпал - поліція
Ексклюзив
Читать на русском

Загалом, правоохоронні органи Луганщини розглядають три версії пожежі.

Поліція Луганщини розглядає три версії пожежі, масштаби якої сягнули 5 000 гектарів лісу.Одна з цих версій - підпал з хуліганських мотивів.

Про це в коментарі редакції APnews повідомила начальник відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Луганській області (ГУМВС) Тетяна Погукай.

Серед інших причин, за словами Погукай, - вплив погодних умов та необережне поводження з вогнем.

За її словами, загальна площа пожежі сягає 5 000 гектарів.

"Лісники мають нам надати до кримінального провадження матеріали, скільки чого згоріло. Поки що матеріалів як таких немає. За попередньою інформацією, загальна площа пожежі сягає близько 5 тисяч гектарів.

Розглядаються три версії пожежі: вплив аномально високої температури повітря та погодних умов, необережне поводження з вогнем сторонньою особою або ж умисний підпал з хуліганських чи інших мотивів", - наголосила Погукай.

Зазначається, що підозрюваних наразі немає, адже поки що не встановлено остаточну причину пожежі, яка виникла, за словами очевидців, поблизу селища Боброве.

"Підозрюваних немає, навіть причини пожежі ще немає. Зараз співробітники поліції їздять по населеним пунктам і опитують всіх громадян. З’явилась інформація, що нібито вогнище виникло неподалік від селища Боброве. Зараз правоохоронці спілкуються з мешканцями, може хтось щось бачив. Зараз немає ще достовірно ніякої інформації", - розповіла начальник відділу зв'язків з громадськістю ГУМВС на Луганщині.

Зазначимо, що до документування та фіксації обставин надзвичайної події залучено понад 50 слідчих у складі посилених слідчо-оперативних груп, створені пошукові групи оперативників блоку кримінальної поліції. На охорону публічної безпеки і порядку на місці ліквідації пожеж задіяно більше 200 поліцейських.

Як повідомляв APnews, кількість загиблих в результаті лісових пожеж в Луганській області зросла.

Новини партнерів

Уряд виділив дотацію на виплату пенсій з бюджету в майже 30 млрд гривень
Справу проти Порошенка про "Ленінську кузню" закрили - адвокат