Президента Хорватії внесли до "Миротворця" за поширення "кремлівської пропаганди"

Президента Хорватії внесли до "Миротворця" за поширення "кремлівської пропаганди"
Читать на русском

Президента Хорватії також звинувачують у "участі в актах гуманітарної агресії проти України".

На сайті "Миротворець" з'явилася картка президента Хорватії Зорана Мілановича. Це сталося після того, як Міланович заявив, що відкличе хорватських військових із НАТО у разі вторгнення Росії до України.

Про це повідомляє APnews.

На сайті Мілановича називають "посібником російських загарбників" та звинувачують в "участі в актах гуманітарної агресії проти України". Серед звинувачень також "поширення Кремлівської пропаганди", "участь у кремлівських інформаційних спецопераціях", а також "підтримка та виправдання російської агресії проти України".

Нагадаємо, що раніше Міланович заявив, що Україні не місце в НАТО, оскільки вона залишається "одною з найкорумпованіших країн Європи". Також він пригрозив, що Хорватія не лише не пошле, а й "у разі ескалації відкличе всіх до останнього хорватського солдата".

Зоран Міланович став президентом Хорватії в 2020-му році. Як лідер коаліції "Кукуріку" та Соціал-демократичної партії Хорватії політик також обіймав посаду прем'єр-міністра.

Раніше APnews повідомляв, що Хорватія відкличе війська з НАТО у разі конфлікту Росії та України. Про це заявив президент Хорватії.

Новини партнерів

Зеленський заявив, що на зустрічі радників "нормандського формату" не варто чекати на прориви. Відео
У Байдена проведуть два секретних брифінги через загрозу вторгнення РФ в Україну - CNN