Президент Зеленський в інтерв'ю BBC голосно розсміявся на словах про втрату рейтингів

Президент Зеленський в інтерв'ю BBC голосно розсміявся на словах про втрату рейтингів
Читать на русском

Журналіст Стівен Сакур нагадав українському президенту, що підтримка 73 відсотків, з якою він переміг на виборах, перетворилася в 35.

Президент України Володимир Зеленський під час інтерв'ю британському телеканалу ВВС розсміявся та почав плескати в долоні на словах про втрату рейтингів. Про це пише APnews з посиланням на відео, опубліковане BBC Україна.

Журналіст Стівен Сакур нагадав українському президенту, що підтримка 73 відсотків, з якою він переміг на виборах, перетворилася в 35. При цьому журналіст зазначив, що рейтинг Зеленського стрімко падає, люди не бачать змін, які він обіцяв ще рік тому. Президентові вірить все менше число його співгромадян.

Під час цих слів Зеленський почав голосно сміятися і плескати в долоні. Президент відповів, що нібито не переживає про втрату рейтингів, але уточнив, що йому "не все одно". Він нагадав, що рейтинг в 33 відсотка у нього був і в першому турі президентських виборів. На думку Зеленського, ті, хто довіряв йому раніше, думку не змінили.

"Люди бачать, що я людина відкрита, я працюю 24/7, я роблю все заради країни. Для мене нічого іншого не має значення, крім того, щоб я щось зміг змінити. Зробити ключові зміни в Україні. І залишитися в історії своєї держави. Більше амбіцій у мене немає", – сказав президент.

Президент Зеленський в інтерв'ю BBC голосно розсміявся на словах про втрату рейтингів

Як повідомляв APnews раніше, Зеленський розповів, коли він покине пост президента.

Читайте також:

Новини партнерів

Нобелівську премію з економіки отримали творці нових форматів аукціонів
Світоліна зберегла місце в ТОП-5, а Костюк встановила особистий рекорд: як змінилися місця українок в рейтингу WTA