Президент Угорщини звернувся до Зеленського з проханням не забруднювати річки сміттям

Президент Угорщини звернувся до Зеленського з проханням не забруднювати річки сміттям
Читать на русском

Причиною ситуації, що склалася, чиновник називає населення України і Румунії, яке скидає відходи в ріки

Президент Угорщини Янош Адер звернувся до Зеленського з проханням вирішити ситуацію із забрудненням річки Тиси та Сомеш. Він написав офіційний лист, в якому вказав, що води цих річок несуть сміття в Угорщину. Про це APnews повідомляє з посиланням на документ.

Янош Адер зазначив, що недавні повені знову відправили велику кількість пластикових пляшок та інших відходів до Угорщини, а техніка вже не в змозі впоратися з обсягами.

"З видаленням відходів наші машини вже не в змозі впоратися... Ситуація, що склалася зі сміттям небезпечна з епідеміологічної, рибальської, туристичної та екологічної точок зору", - йдеться в листі.

Президент Угорщини також повідомив, що з середини червня місцева влада вивезли 938 кубометрів відходів з річки Тиса та 846 кубометрів відходів з річки Сомеш. Причиною ситуації, що склалася, чиновник називає населення України і Румунії, яке скидає відходи в ріки. Гарант Угорщини підкреслив, що вважає це "негідним європейських стандартів".

Як підсумок - Янош Адер звернувся до президентів вищевказаних країн - Зеленському та Йоханніса - щоб ті використовували свій вплив і зупинили забруднення. Побачити масштаби забруднення можна на відео.

Читайте також:

Новини партнерів

Президент Бразилії заразився COVID-19 - раніше він заперечував існування коронавірусу
Дональд Трамп вимагав у чорношкірого гонщика NASCAR принести вибачення