Президент США Трамп не платив прибутковий податок протягом 10 років - The New York Times

Президент США Трамп не платив прибутковий податок протягом 10 років - The New York Times
Читать на русском

За підсумками розслідування з'ясувалося, що він використовував доходи від своєї слави для покупки і підтримки ризикованих підприємств. Збитки працювали як прикриття і допомагали уникати податків.

Президент США Дональд Трамп протягом 10 років не платив федеральний прибутковий податок. До такого висновку прийшли журналісти NYT після масштабного розслідування. Однак сам Трамп це спростовує, називаючи інформацію фейковою.

Журналісти NYT отримали інформацію про податки Трампа за більш ніж 20 років, включаючи дані "сотень" компаній, які становлять його бізнес-імперію. Про це APnews повідомляє з посиланням на розслідування.

Вони з'ясували, що Трамп заплатив всього 750 доларів федерального податку на прибуток в рік, коли став президентом. Пізніше він заплатив ще 750 доларів. До цього 10 років президент США взагалі не платив податки від своїх компаній, хоча стабільно отримував прибуток.

Так, в 2018 році тільки від частки в реаліті-шоу "Учень" і за право використовувати його ім'я Трамп отримав близько 427 млн ​​доларів. Ще 176,5 млн доларів - завдяки успішним інвестиціям у дві офісні будівлі. NYT відзначили, що тільки ці доходи вимагали б від Трампа заплатити більше 100 млн доларів податку.

При цьому журналісти відзначають, що постійні збитки від підприємств, якими володіє Трамп, в значній мірі звільняють його від сплати федерального прибуткового податку. Наприклад, збитковими для президента Америки є курорт Trump National Doral Miami і готель у Вашингтоні Trump International Hotel.

Журналісти відзначають, що це рівняння - ключовий елемент алхімії фінансів Трампа. Це дозволяє йому використовувати доходи від своєї слави для покупки і підтримки ризикованих підприємств. Внаслідок чого використовувати збитки як прикриття і уникати податків.

Сам президент назвав статтю журналістів "фейком" і заявив, що платив податки. Він також пообіцяв, що опублікує свої податкові декларації, як тільки відомство Internal Revenue Service закінчить перевірку в бухгалтерії, яка триває вже кілька років.

Раніше APnews писав, що у США сина Джо Байдена підозрюють в зв'язках з проституцією і торгівлею людьми в Україні.

На матчі збірної України можуть допустити уболівальників
Заборона більше не діє: іноземцям знову дозволено в'їжджати на територію України

Новини партнерів