Президент підписав поправки до бюджету-2019, де передбачено кошти на зарплати шахтарям і розбудову метро у Києві

Президент підписав поправки до бюджету-2019, де передбачено кошти на зарплати шахтарям і розбудову метро у Києві
Читать на русском

Зміни до бюджету передбачають будівнитцво гілки метро на житловий масив Виноградар

Президент України Володимир Зеленський підписав підтриманий Верховною Радою законопроект №2283 зі змінами до державного бюджету на 2019 рік, який передбачає направлення додаткового 1 млрд грн на фінансування державних шахт і виплату їхнім працівникам зарплати, передає Інтерфакс.

Як повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради, глава держави у четвер повернув зі своїм підписом підтриманий парламентом 18 жовтня в першому читанні та 1 листопада у другому читанні відповідний законопроект №2283.

Як повідомлялося, зміни до бюджету передбачають фінансування продовження лінії метро до столичного житлового масиву "Виноградар" за рахунок державного бюджету.

"Законопроект складається з кількох блоків: зміни, пов'язані з Кабінетом Міністрів, зміни, які виділяють додаткові кошти шахтарям і нашим військовим на передовій і поповнюють резервний фонд. Якщо у міста Києва все-таки є багато коштів на рахунках, і ви сьогодні дозволили їм не повертати до держбюджету ще додаткові кошти, то про шахтарів, військових і резервний фонд більше нікому потурбуватися, окрім нас", - прокоментувала міністр фінансів Оксана Маркарова.

"Законопроект пропонує унормувати зарахування конфіскованих коштів до спецфонду, які на 1 жовтня надійшли обсягом 1,561 млрд грн, але не передбачені плановими показниками доходів держбюджету зі спрямування 524 млн грн на облаштування військових комісаріатів... і 1,361 млрд грн - Укравтодору", - пояснила з парламентської трибуни член комітету з питань бюджету Леся Забуранна (фракція "Слуга народу").

Окрім цього, законопроект передбачає перерозподіл коштів за деякими бюджетними програмами.

СБУ затримала чиновника, який продовав запчастини для кораблів у Росію
ЕКА може почати роботу лише після внесення змін до закону, - Мінекономіки

Новини партнерів