"Президент не підпише корупційних законів": Разумков відповів секретарю РНБО на звинувачення нардепів

"Президент не підпише корупційних законів": Разумков відповів секретарю РНБО на звинувачення нардепів
Читать на русском

Данілов раніше заявив, що олігархи мають великий вплив на депутатів

Глава Верховної Ради Дмитро Разумков закликав секретаря РНБО Олексія Данілова вказати, які прийняті в парламенті закони містять корупційну складову. Пропозиція надійшла у відповідь на заяву останнього про те, що олігархи мають великий вплив на депутатів, що "видно по прийнятим законам".

Про це APnews пише з посиланням на брифінг спікера.

"Звучала позиція Олексія Данілова, але мені теж хотілося б побачити, які закони приймаються в Раді і, на думку секретаря РНБО, не відповідають Конституції, законам, є корупційними", - заявив Разумков під час брифінгу.

При цьому він підкреслив, що всі прийняті Радою закони підписує президент, і він навряд чи підписав би корупційні закони.

«Після прийняття закону, саме президент підписує його. Я впевнений, на відміну від пана Данілова, що президент є гарантом Конституції і як глава держави точно не підписав би закон, в якому є корупційна складова. Сподіваюся, що тут він (Данілов - ред.) сперечатися зі мною не буде», - сказав Разумков.

І нагадав, що раніше запропонував Данілову вказати з трибуни Ради на конкретних народних депутатів, на яких впливають олігархи.

Як писав APnews, раніше в інтерв'ю журналісту і телеведучому Василю Апасову Дмитро Разумков коментував "конфлікт" з секретарем РНБО словами: "Нехай Данілов не нервує, нервові клітини не відновлюються".

Новини партнерів

У Гренландії вчені випадково виявили невідомий острів
Український плавець Трусов став дворазовим чемпіоном на Паралімпіаді в Токіо