Президент Киргизстану заявив, що готовий піти у відставку і назвав умову

Президент Киргизстану заявив, що готовий піти у відставку і назвав умову
Читать на русском

Він зазначив, що політична ситуація в країні досягла критичної точки і запропонував шляхи виходу

Сьогодні прес-служба президента Киргизької Республіки опублікувала його звернення. У ньому Сооронбай Жеенбеков заявив, що готовий піти у відставку, але назвав умову - країна "повинна встати на шлях законності".

Про це APnews пише з посиланням на офіційне звернення на сайті президента Киргизстану.

Він зазначив, що політична ситуація в країні досягла критичної точки. Для виходу з ситуації, що склалася, запропонував анулювати результати парламентських виборів і провести нові. Також відправити у відставку прем'єр-міністра і членів уряду, які працювали до кризи, щоб "створити законні підстави для нових призначень".

Він зазначив, що має намір легітимізувати ці кадрові зміни. Зараз він чекає відповідну постанову на підпис, а також рішення ЦВК.

"Для мене ніяка посада не стоїть вище цілісності держави, єдності народу і спокою суспільства. Нам потрібно якомога швидше повернути ситуацію, що склалася, в правове русло. Після того, як будуть затверджені легітимні керівники органів виконавчої влади та країна стане на шлях законності, готовий піти з поста Президента Киргизької Республіки", - передала слова Жеенбекова прес-служба.

Нагадаємо, вчора заступник голови Ради безпеки Киргизстану Омурбек Суваналієв заявив, що місцезнаходження президенту та прем'єр-міністру республіки наразі невідоме.

Новини партнерів

В Україні хочуть ввести карантин вихідного дня
В Україні зафіксували спалах COVID-19: понад 5 800 хворих за добу