Президент Білорусі Лукашенко назвав суперника кнуром і заявив, що не віддасть країну

Президент Білорусі Лукашенко назвав суперника кнуром і заявив, що не віддасть країну
Читать на русском

На майбутніх виборах, які мають відбутися в Білорусі 9 серпня, Лукашенко може стати президентом вже шостий раз поспіль

Під час наради з кадрових питань в Білорусі президент Олександр Лукашенко "пройшовся" по своїм головним конкурентам на прийдешніх виборах, які мають відбутися в серпні 2020 року. Валерія Цепкало він назвав кнуром. Про це APnews повідомляє з посиланням на Refornation.

"Він розповідає, що я його бабусі сподобався, тому що знав, скільки свиноматка може народити поросят. Постає питання, а тобі-то я чим тоді сподобався? Чому ти від Шушкевича прибіг до мене на колінах просити? Ми ж це не забули. Он, якщо я забув, так Шейман все розповість. Ну а потім, він просто не розуміє, адже кількість народжених поросят від свиноматки і їх якість (ось міністр сільського господарства знає) не залежить від свиноматки. Це ще залежить від кнура. І якщо буде такий кнур, як ця людина, то мертвонароджені будуть поросята, і то небагато», - сказав Лукашенко.

Іншого кандидата він назвав шахраєм.

"... Другий діяч, який заявив, що прийде до влади і я в нього буду працювати. Задайте одне питання: що таке компанія «ПриватЛізинг»? Друге питання: де гроші тримає, які шахрайським чином отримав в Білорусі?", - сказав чиновник.

І зазначив, що у нього складається враження, що люди йдуть на вибори, щоб "перевернути країну і дестабілізувати обстановку". "Країну вони не отримають. Ми її два з гаком десятка років, збираючи крихти, створювали не для того, щоб вони її приватизували і пустили по світу... Ми їм не дозволимо розділити Білорусь", - сказав Лукашенко.

Нагадаємо, що на прийдешніх виборах Лукашенко може стати президентом вже вшосте поспіль.

Читайте також:

Новини партнерів

"Ні" великим бенкетам і вхід у супроводі офіціанта. Як будуть працювати кафе і ресторани з 5 червня
В Україні нікого садити: міністр Малюська має намір закрити і продати дев'ять в'язниць в 2020 році