Прем'єр Шмигаль пояснив, чому в Україні ввели так званий карантин

Денис Шмигаль
Читать на русском

Уряд не хоче повторювати помилок інших країн

Обмежувальні заходи у зв'язку з коронавірусів в Україні вводять завчасно, тому що уряд не хоче повторювати помилки інших країн. Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль після засідання Кабінету міністрів на брифінгу в середу, 11 березня.

"Ми бачимо, як стрімко розвивається ситуація у світі, в Італії, Німеччині, в розвинених економіках, в країнах Азії. Не хочемо чекати, коли у нас почнеться параболічне зростання. Ми хочемо максимально захистити українців і якомога легше пройти цей період. Так, ми діємо трохи швидше, ніж діяли інші країни. Сподіваюся, що населення це оцінить правильно, тому що ми хочемо мінімізувати наслідки на відміну від інших країн, які починали діяти пізно", - зазначив прем'єр.

При цьому він вказав, що Кабмін закликав населення країни до відповідальності та самоорганізації.

"Якщо ми забороняємо сьогодні офіційні або організовані масові заходи, і говоримо сьогодні, що спортивні змагання будуть проходити, але просимо проводити їх без глядачів, максимально перенести на літо і на осінь масові заходи, мітинги, фестивалі, то уряд не може впливати на стихійні речі: стихійні ринки, годину-пік в метро", - пояснив Шмигаль.

Також він підкреслив, що Україна готова зустріти коронавірус.

Як раніше повідомляв APnews, Кабінет міністрів прийняв ряд рішень для запобігання поширенню китайського коронавірусу в Україні.

Новини партнерів

Стало відомо, якими "важкими" ліками лікують коронавірус в Італії
Угорщина ввела надзвичайний стан через коронавірус