Прем'єр Грузії пояснив відкликання посла з Києва діями "політичних авантюристів"

Прем'єр Грузії пояснив відкликання посла з Києва діями "політичних авантюристів"
Читать на русском

Грузія не планує розрив дипломатичних стосунків з Україною, а посла відкликали для проведення консультацій

Грузія не планує розривати дипломатичні відносини з Україною через призначення Міхеіла Саакашвілі на посаду голови виконавчого комітету реформ України,а посла відкликали для консультацій. Про це заявив прем'єр-міністр Георгій Гахарія, повідомляє видання "Новости-Грузия".

Гахарія наголосив, що посла Грузії з України відкликали для того, щоб провести консультації щодо захисту відносин між країнами "від авантюристів".

"Ми відкликаємо посла, щоб ці політичні авантюристи не завадили нашому братньому і стратегічному партнерству і не поставили б під загрозу ці відносини. Це для нас найважливіше. Згодом обов'язково, щоб хтось, ким би він не був, сказав, що буде забезпечено те, щоб в майбутньому не продовжиться втручання в справи іншої країни, як він стримає Міхеіла Саакашвілі, щоб він утримувався від втручання у внутрішні справи Грузії", - сказав Гахарія.

Прем'єр додав, що побоюється "втручання у внутрішні справи Грузії" з боку Саакашвілі. Гахарія хоче отримати гарантії від української сторони, що цього не станеться.

Водночас він наголосив, що після губернаторства Саакашвілі в Одесі, Грузії і Україні треба докласти великих зусиль, щоб «повернути відносини в рамки нормального, стратегічного союзництва».

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський назвав відкликання посла Грузією помилкою. Президент запевнив, що в України та Грузії прекрасні відносини й Київ відкликати свого посла не буде.

Читайте також:

Новини партнерів

Два коридори поліцейських, натовп людей та купа квітів: як проходить День Перемоги у Києві. Фоторепортаж
У Запоріжжі на 9 травня націоналісти зірвали прапор Радянського союзу з авто