Прем'єр Британії розповів про боротьбу з COVID-19, від якого ледь не помер

Прем'єр Британії розповів про боротьбу з COVID-19, від якого ледь не помер
Читать на русском

У лікарів, які займалися лікуванням Джонсона, були особливі плани дій на випадок його смерті

Прем'єр-міністр Великої Британії розповів про власну боротьбу з коронавірусом, від якого ледь не помер. Про це глава британського уряду повідомив в суботу газеті The Sun.

За словами Джонсона, у лікарів, які займалися його лікуванням, були особливі плани дій на випадок його смерті через коронавірус.

"Я був далеко не в кращій формі і розумів, що (у лікарів) були плани дій на випадок надзвичайних обставин. У лікарів були всякого роду домовленості про те, що робити, якщо все піде зовсім погано", - розповів Джонсон.

Він також зазначив, що довгий час отримував "літри" кисню в якості терапії захворювання, викликаного коронавірусом.

"Було важко повірити, що всього за кілька днів моє здоров'я настільки погіршилось. Я пам'ятаю, що відчував себе дуже розчарованим. Я не міг зрозуміти, чому мені не стає краще", - заявив прем'єр.

Лікарі боролися за життя прем'єра Британії, хоча шанси були 50/50.

"Поганий момент настав, коли було 50-50, вони (лікарі - ред.) збиралися поставити трубку в мою трахею. Саме тоді це стало трохи ... Вони почали думати про те, як з цим впоратися", - заявив прем'єр Британії.

Як повідомляв APnews раніше, Прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона виписали з лікарні, де він проходив лікування від коронавірусу.

Раніше повідомлялося, у Великій Британії коронавірусом заразився прем'єр-міністр країни Борис Джонсон.

Новини партнерів

Поліція почала розслідувати напад на ромів у Києві
Білорусь не скасовуватиме парад на 9 травня, - Лукашенко