Представництво Зеленського в Криму: Україна не буде повертати півострів силою

Представництво Зеленського в Криму: Україна не буде повертати півострів силою
Читать на русском

У відомстві зазначили, що було припинено курсування міжнародних поїздів на тимчасово окуповану територію Криму і Севастополя.

Найкращими інструментами пришвидшення деокупації Криму є політико-дипломатичний і санкційний тиск на Російську Федерацію. При цьому, силовий варіант повернення півострова Україна не розглядає.

Про це заявило постійне Представництво президента України в АР Крим у Facebook, передає APnews.

У повідомленні йдеться, що Україна також не планує відновлення прямого залізничного сполучення з окупованим Кримом до моменту деокупації тимчасово окупованій території.

"В результаті тимчасової окупації Автономної Республіки Крим і м. Севастополя в ході збройної агресії РФ проти України залізничне сполучення між Кримським півостровом і материковою частиною території України було припинено у 2014 році", - наголосили у Представництві.

Крім того, у відомстві зазначили, що було припинено курсування міжнародних поїздів на тимчасово окуповану територію Криму і Севастополя.

З метою реінтеграції жителів окупованого Криму та поліпшення умов перетинання адміністративного кордону, відбуватимуться заходи щодо покращення залізничного сполучення між районами поблизу КПВВ на кордоні з Кримом.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, Постпред Зеленського категорично проти подачі води в Крим - щоб цьому завадити, добудують дамбу.

Новини партнерів

Юридична колізія. На закон про захист людей з інвалідністю наклали вето через "плутанину з датами"
У наступному бою Усика на кону буде стояти звання тимчасового чемпіона світу