Представник Путіна закликав називати жителів Аляски "громадянами Російської імперії"

Представник Путіна закликав називати жителів Аляски "громадянами Російської імперії"
Читать на русском

У РФ дуже образилися на США і вирішили надати "діаметральну відповідь".

Представник Путіна на Далекому Сході та віце-прем'єр РФ Юрій Трутнєв запропонував називати жителів Аляски "громадянами Російської імперії". Про це повідомляє APnews з посиланням на "Інтерфакс-Росія"

Відповідну заяву політик зробив після появи інформації про те, що США нібито вважають жителів російських Південних Курил підданими Японії.

"Мені здається, що це така дуже нова позиція міжнародних правил. Ми готові її творчо розвивати. Я готовий переговорити з міністерством закордонних справ про те, щоб жителів Аляски сприймали як громадян Російської імперії", - заявив Юрій Трутнєв.

Своєю чергою губернатор Сахалінської області Валерій Лимаренко підкреслив, що всі жителі Курил вважають себе громадянами Росії.

"Я думаю, що відповідь на це питання всім відома. Курильчани не хочуть бути іншими громадянами, вони хочуть бути громадянами Російської Федерації. Про це вже багато разів говорили, навіть було опитування громадської думки, де майже 100% людей висловилися дуже виразно - це російська територія і там живуть громадяни Російської Федерації ", - заявив чиновник.

Раніше APnews повідомляв, Азербайджан пообіцяв «реінтегрувати» вірмен Карабаху.

Новини партнерів

Екс-міністр освіти розповіла, навіщо Україні оптимізація шкіл і як дітям зашкодить скорочення бюджету
Мінцифри України консультується з розробником російської соцмережі “Вконтакте” Дуровим