Представляти Україну на Євробаченні-2022 запропонують гурту Kalush Orchestra

Представляти Україну на Євробаченні-2022 запропонують гурту Kalush Orchestra
Читать на русском

Відповіді музиканти ще не дали. 

Оргкомітет Нацвідбору на Євробачення-2022 вирішив, ким замінять Аліну Паш, які зняла свою кандидатуру. Представляти Україну на пісенному конкурсі запропонують гурту Kalush Orchestra, передає APnews.

Рішення прийняте 17 лютого на позачерговому засіданні.

Члени Оргкомітету вирішили звернутися до гурту Kalush Orchestra з пропозицією представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 у Турині. Відповіді музиканти ще не дали.

Зазначимо, що Kalush Orchestra посіли друге місце під час фіналу Нацвідбору, поступившись місцем Аліні Паш. Тоді ж гурт звинуватив організаторів у фальсифікації глядацьких голосів після того, як під час оголошення балів від телеглядачів ведучий кілька разів переплутав бали учасників. Гурт виступав із піснею "Stefania".

Раніше APnews писав, що Аліна Паш зняла свою кандидатуру та не поїде представляти Україну на Євробаченні.

Сталось це після того, як Держприкордонслужба повідомила, що не видавала Аліні Паш довідки про в'їзд у Крим, а отже документ, який вона надала - фейковий. Співачка згодом прокоментувала скандал із підробною "довідкою" про відвідування Криму. За її словами, "документ" був наданий членом її команди, але отримав він його "не тим шляхом"

Новини партнерів

14 лютого: найцікавіші рекламні кампанії
Індійський шахрай одружився з 14 жінками і жив за їх рахунок