Правозахисник назвав внутрішні санкції вбивством правосуддя

Правозахисник назвав внутрішні санкції вбивством правосуддя
Читать на русском

Правозахисник Євген Захаров називає це покаранням без доведеної провини

За два місяці РНБО прийнято 5 рішень про санкції, у тому числі щодо громадян України. "Такі рішення щодо українців і юридичних осіб на підконтрольній уряду території вбивають правосуддя як таке і перетворюють право на мотлох".

Про це в коментарі виданню "Закон і Бізнес" заявив співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров, передає "Перший незалежний".

"Санкції — це міжнародно-правовий механізм політичного характеру, який застосовується однією державою проти іншої, оскільки іншого способу боротьби з її ворожим впливом просто немає, — зазначив він. — Що ж стосується своїх громадян і юридичних осіб, тобто різні механізми залучення до відповідальності — від адміністративних до кримінально-правових".

Правозахисник називає це покаранням без доведеної провини: "Просто й ефективно: призначити "злочинців" адміністративним рішенням на підставі Закону "Про санкції" вкрай сумнівної юридичного якості. "Злочинців", тому що санкції мають характер покарання за кримінальний злочин", — пояснив Є. Захаров.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

В Одеській області мати побила 10-річну дочку гарячою сковородою
Санкції в результаті рішень РНБО є дезінтегруючим фактором та підміняють правоохоронну функцію, - юрист