"Працює в Офісі президента та використовує плівки у своїх політичних іграх". Луценко розповів, хто організатор "плівок Медведчука"

"Працює в Офісі президента та використовує плівки у своїх політичних іграх". Луценко розповів, хто організатор "плівок Медведчука"
Читать на русском

Юрій Луценко зазначив, що плівки Медведчука взялися з рук людини, який зараз працює в Офісі президента

Людина, яка є організатором записів, на яких звучить голос, схожий на голос голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука, працювала на високій посаді в СБУ, і на даний момент є чиновником в офісі президента України. Про це заявив екс-генпрокурор Юрій Луценко, повідомляють Коментарі.

"Ці плівки не були відомі і в СБУ. Взялися вони з рук людини, яка працювала на високій посаді в СБУ і записувала для себе. І зараз ця людина працює в Адміністрації президента України і використовує ці плівки у своїх політичних іграх. Це не звинувачення, це аналіз", — підкреслив Луценко. Екс-генпрокурор стверджує, що ця людина досі працює в офісі президента України.

Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України в 2014-2019 Олександр Турчинов розповів, що керівництво Служби безпеки ніколи не доповідало, що вони володіють архівами розмов Медведчука.

"Керівництво Служби безпеки ніколи не доповідало, що вони володіють архівами розмов Медведчука. Більше того, журналісти, які тиражують цю інформацію, вони спираються не на рішення судів, не на заяви українських спецслужб, які зараз, на жаль, все більше і більше політизуються. Вони (журналісти) орієнтуються на темники, які їм надсилають від цих же анонімів, які надають ці плівки", - зазначив Турчинов.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Депутати запропонували карати студентів за плагіат у рефератах штрафами
РФ створить 20 військових частин у відповідь на «дії НАТО»