Позитив Овнів, активність Близнюків та кар'єра Дів: гороскоп на 29 листопада для кожного знака зодіаку

Позитив Овнів, активність Близнюків та кар'єра Дів: гороскоп на 29 листопада для кожного знака зодіаку
Читать на русском

Астролог вважає, що понеділок є найголовнішим днем тижня, від того, як ви його почнете, залежить перебіг всіх семи днів.

Овен
Овни сьогодні енергійні та життєрадісні. Але зірки радять не ставитись до своїх робочих зобов'язань легковажно, це загрожує помилками.

Телець
Тельцям важливо пам'ятати про дипломатичну мову з колегами, не дозволяйте емоціям брати гору над вами. Тільки порозуміння допоможе уникнути неприємностей.

Близнюки
Всесвіт приготував для Близнюків активний день. Цього тижня ви максимально працездатні. Але не слід розглядати нові пропозиції, які до вас надходитимуть, деякі з них можуть виявитися неуспішними.

Рак
У першій половині може бути якась плутанина, постарайтеся донести свою точку зору до оточуючих. Ви досягнете всього запланованого лише завдяки наполегливості.

Лев
Цього тижня Левам доведеться попрацювати більше, ніж звичайно. Запасіться енергією і намагайтеся добре висипатись, це буде запорукою успіху.

Діва
Всесвіт передбачає Дівам вигідну пропозицію від начальства, від якої просто неможливо буде відмовитися. Всі ваші ідеї нарешті почнуть здійснюватися.

Терези
Терези відчують приплив сил, успіх буде супроводжувати у всіх починаннях. Також Всесвіт радить спостерігати за оточуючими, серед них є та сама людина, яку вам послала доля.

Скорпіон
У першій половині дня Скорпіонів підтримуватимуть зірки, скористайтеся цим. Цього тижня ви приділятимете багато уваги своєму духовному зростанню.

Стрілець
Терпіння і праця Стрільців принесе їм довгоочікувані успіхи у ділових питаннях. Прибуток почне збільшуватися, і ви будете задоволені собою. Не відмовляйте у допомозі тим, хто до вас звернеться.

Козоріг
Настав час структурувати всі отримані знання та почати ними користуватися. Ви заслужите повагу від начальства і будете гідно винагороджені.

Водолій
Водолії починають цей тиждень з повною впевненістю у своїх силах, усі задумані плани здійснюватимуться швидко. Якщо нещодавно у вас відбулося романтичне знайомство, подумайте над тим, щоб зробити ці стосунки серйознішими.

Риби
Риби цього тижня виявлятимуть свою допитливість, це неодмінно помітить начальство і гідно оцінить. Але пам'ятайте, що перш ніж ризикувати, потрібно все детально обміркувати.

Новини партнерів

У Саакашвілі після тривалого голодування діагностували ПТСР
Німеччина закликала США відмовитися від санкцій проти "Північного потоку-2"