Пожежі в Луганській області несуть загрозу для 32 населених пунктів, евакуйовано вже 150 чоловік, - ДСНС

Пожежі в Луганській області несуть загрозу для 32 населених пунктів, евакуйовано вже 150 чоловік, - ДСНС
Читать на русском

Найбільш складна обстановка склалася від Станиці-Луганської до Сєверодонецька.

Внаслідок пожеж у Луганській області загинуло 9 людей, 17 осіб госпіталізовано. Всього евакуювали з небезпечної зони 150 чоловік.

Про це APnews повідомляє з посиланням на ДСНС у Луганській області.

У повідомленні йдеться, що протягом 30 вересня та 1 жовтня вздовж лінії розмежування виникли 8 масштабних осередків лісових пожеж, один з яких вдалося ліквідувати (між населеними пунктами Байдівка та Половинкине Старобільського району).

Найбільш складна обстановка склалася від Станиці-Луганської до Сєверодонецька, де лісові пожежі набули загрозливого характеру для 32 населених пунктів.

За попередніми оцінками, орієнтовна площа пройдена вогнем складає понад 13 000 гектарів.

Всього до гасіння залучено 2 557 чоловік та 264 одиниці техніки, з них від ДСНС 687 чоловік особового складу та 158 од. техніки (із Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської та Харківської областей) у тому числі 3 літаки АН-32П та 2 вертольоти Мі-8, якими протягом 1 жовтня здійснено 60 скидів (246 тводи).

"Роботи проводяться у цілодобовому режимі на усіх 7 основних осередках пожеж. Гасіння пожеж ускладнюється надзвичайно складними погодними умовами (вітер з ураганними поривами до 20 м/с, тривалий засушливий період), внаслідок чого вогонь швидко розповсюджується на значні площі. Координацію дій сил на місці пожежі здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації", - наголосили у ДСНС.

Як повідомляв APnews, еколог заявив, що десяти років не вистачить, щоб відновити екосистему лісу після пожеж на Луганщині.

Новини партнерів

З клініки Дніпра стався витік інформації - результати тестів на COVID-19 та особисті дані пацієнтів
В Україні абсолютний антирекорд: понад 4600 випадків COVID-19