Пожежа у Харкові: адвокат заявив, що поліція не могла не знати про хоспіс через 50 померлих за рік

Пожежа у Харкові: адвокат заявив, що поліція не могла не знати про хоспіс через 50 померлих за рік
Читать на русском

Адвокат зазначив, що за 2020 рік у хоспісі "Золотий час" померли більше 50 пенсіонерів і туди мала виїжджати слідча група.

Адвокат одного з підозрюваних у справі про пожежу у нелегальному будинку для літніх людей, де загинули загинули 16 осіб, заявив, що поліція знала про цей пансіонат, тому що тільки за останній рік там померли понад 50 осіб.

Про це адвокат Сергій Веприцький написав на своїй сторінці в Facebook, передає APnews.

Він зазначив, що слідча група на повідомлення про смерть мала виїжджати у пансіонат понад 50 разів.

"За 2020 рік у цьому пансіонаті-хоспісі померло понад 50 людей похилого віку. Чи могли поліцейські не знати, що в цьому будинку приватний пансіонат-хоспіс для людей похилого віку? Як я розумію, слідча група туди виїжджала понад 50 разів. Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) - структурний підрозділ Міністерства внутрішніх справ, який виїжджав туди з групою поліцейських, ДСНС-ників, по суті, співробітники одного і того ж відомства" - написав юрист.

Адвокат вважає, що про роботу нелегального пансіонату повинні були знати і соціальні служби, і поліція, і ДСНС. І саме вони, на думку Веприцького, "зобов'язані були запобігти тому, що сталося".

Пожежа у Харкові: адвокат заявив, що поліція не могла не знати про хоспіс через 50 померлих за рік

Нагадаємо, пожежа трапилась на вулиці Нижня Гиївська, 150Б, у двоповерховому житловому будинку, попередньо переобладнаному під будинок для літніх людей.

Як повідомляв APnews раніше, Зеленський вимагає створити комісію для пошуку винних у цій смертельній пожежі. Тим часом Венедіктова назвала попередню причину пожежі у харківському пансіонаті. Також з'ясувалося, що будинок для літніх людей був нелегальним.

Читайте також:

Новини партнерів

Добкін записав передвиборчий ролик з померлим Кернесом, - відео
В Україні з 2022 року планують повернути обов'язковий техогляд авто