Позбавлення волі та конфіскація: Кабмін підтримав посилення покарання за "замінування"

Позбавлення волі та конфіскація: Кабмін підтримав посилення покарання за "замінування"
Читать на русском

Документ передбачає встановити конфіскацію майна як обов’язкове додаткове покарання за неправдиве повідомлення

Голова Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Кабінет міністрів України підтримав законопроект МВС про посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу МВС.

Документ передбачає встановити конфіскацію майна як обов’язкове додаткове покарання за неправдиве повідомлення про загрозу безпеці.

"Кількість завідомо неправдивих повідомлень про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності за останній час набула загрозливого масштабу. У 2019 році слідчими Нацполіції розпочато досудове розслідування 2000 кримінальних проваджень. Правоохоронці вимушені реагувати на кожне таке повідомлення, задіюючи значну кількість спеціальної техніки та особового складу", - сказав Аваков.

Читайте також:

Зазначено, що посилення кримінальної відповідальності передбачається у вигляді позбавлення волі строком від 4 до 8 років з конфіскацією майна, якщо об’єктами неправдивого повідомлення стали критично важливі об’єкти інфраструктури чи споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, або заклади охорони здоров’я та освіти.

Наразі за законопроект мають проголосувати депутати Верховної Ради.

Як повідомляв APnews, адвокат пояснив, що загрожує мінеру моста Метро у разі доказу його психічних відхилень.

Новини партнерів

Бійця ММА зарізали на святкуванні дня народження
Уряд змінив критерій визначення країн "червоної зони"