Позачергове засідання Ради перенесли на 12 травня, нардепи планують працювати 12 годин

Позачергове засідання Ради перенесли на 12 травня, нардепи планують працювати 12 годин
Читать на русском

На порядку денному понад 20 питань, в тому числі й закон про банки

Позачергове засідання Верховної Ради відбудеться у вівторок, 12 травня, а не в середу, 13 травня, як планувалося. Про це повідомляє APnews з посиланням на слова народного депутата від "Слуги народу" Олександра Качури в ефірі телеканалу ZIK.

При цьому він вказав, що засідання може тривати близько 12 годин.

"Насправді засідання відбудеться завтра, у вівторок, хоча планували на середу, але з огляду на кількість питань, вирішили не відкладати та провести засідання завтра. О 10:00 розпочнеться і триватиме близько 12 годин, відповідно до підрахунків Апарату Верховної Ради, щоб розглянути всі питання", - повідомив нардеп.

Варто відзначити, що парламент планує розглянути понад 20 питань, в тому числі й законопроект про банки або так званий антиколомойский закон, до якого подали понад 16 000 правок.

Також на порядку денному звільнення заробітних плат медиків від податків, проект закону про оборонні закупівлі, вдосконалення процедури призначення і звільнення членів Кабінету міністрів та інші.

Як раніше повідомляв APnews, Верховна Рада збереться на позачергове пленарне засідання в середу, 13 травня. Нардепи розглянуть "антиколомойский" закон, і ще близько двох десятків законопроектів.

Новини партнерів

Послаблення карантину в Україні: епідеміолог розповіла, як не заразитися COVID-19 в нових умовах
У Німеччині прискорилось поширення коронавірусу після послаблення карантину