«Повні д*біли»: Москаль про скандал з недопуском 12-річного хлопчика на дитяче «Євробачення»

«Повні д*біли»: Москаль про скандал з недопуском 12-річного хлопчика на дитяче «Євробачення»
Ексклюзив
Читать на русском

Москаль вважає, що в Нацраді пісню, з якою переміг хлопчик у конкурсі, навіть не чули.

Екс-очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль нецензурно висловився щодо заборони 12-річному Максиму Ткачуку брати участь у відборі на дитяче "Євробачення-2020", якому відмовили після перемоги у конкурсі в Лондоні з піснею "Смуглянка". У НСТУ заявляють про причетність РФ до організації конкурсу.

Про це він розповів у ексклюзивному коментарі Василю Апасову.

Москаль вважає, що в Нацраді пісню, з якою переміг хлопчик у конкурсі, навіть не чули.

"Повні д*біли! Вони навіть слів пісні не знають. От ми знаходимось на кіностудії Довженка, де Биков знімав цей фільм ("В бій йдуть тільки старики" - ред). Пісня називається "Смуглянка - молдаванка", не росіянка, д*біли, молдаванка. Молдова нам ноту протесту зробить і розірве дипломатичні відносини," - заявив Москаль.

Разом з тим, екс-очільник Закарпатської ОДА висловився щодо діяльності Зураба Аласанії - очільника НСТУ, та закликав до його звільнення.

"Аласанія розвалив повністю всі обласні студії та телебачення. В Закарпатті 90% творчих колективів та технічного персоналу звільнив. Всім, кого він звільнив по регіонах із суспільного телебачення, треба вивішувати плакати із гаслом "Геть Аласанію".

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Геннадий Москаль высказался по ситуации с запретом 12-летнему Максиму Ткачуку принимать участие в национальном отборе на участие в конкурсе Детское Евровидение. НСТУ отклонило заявку маленького артиста, якобы из-за того, что он принял участие на конкурсе в Лондоне (где победил) с песней «Смуглянка», а партнерами конкурса могли быть структуры связанные с РФ. Также Москаль дал свою характеристику Зурабу Аласания, которого обвинил в развале общественного телевидения и предложил лучше ехать и развивать грузинское ТВ.

Публикация от Василий Апасов (@apasov_ua)

Як повідомляв APnews раніше, екс-очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, що місцеві вибори не можна скасовувати ні в якому разі і питання коронавірусу дуже політизують.

Ціни впали у всьому світі, але не в Україні: експерт пояснив, чому великі міста "спорожніють"
Курйоз дня. Обіцяну Кличком розмітку намалювали на парковці для автомобілів

Новини партнерів