Повинні піти без рук: Лукашенко вибухнув новими погрозами на адресу протестуючих

Повинні піти без рук: Лукашенко вибухнув новими погрозами на адресу протестуючих
Читать на русском

Олександр Лукашенко заявив, що їм відступати вже нікуди

Олександр Лукашенко заявив, що відступати вже нікуди та пригрозив учасникам протестів розправою. Про це повідомляє APnews з посиланням на БЕЛТА.

"Ми терпіли. Я відразу позначив: є червоні лінії. І не дай бог хтось їх переступить. Вони (учасники протесту, - ред.) Їх переступили за багатьма напрямками, я про це говорив. Тому ті, хто сьогодні виходить на залізницю, ті, хто вішає "фашистські" прапори на лінії електропередачі, словом, ті, хто сьогодні намагається зруйнувати, дестабілізувати інфраструктуру держави, повинні знати: відсьогодні, особливо у квартирах громадян, куди вони ховаються, ми в полон нікого не беремо", - заявив Лукашенко.

При цьому він заявив, що той, хто доторкнеться до правоохоронців, повинен піти "як мінімум без рук". Крім того, він звинуватив протестувальників у тому, що вони нібито йдуть методичками "кольорових революцій", а силовики повинні діяти так, щоб до них не могли причепитися.

"Та не дочекаєтеся! Це не означає, що я буду посинілими пальцями, як говорив, триматися за це крісло. Ні. Політика - це не тільки президент. Ми з вами рано чи пізно підемо з цих посад, але ми не підемо від збереження того, що ми зараз зберегли. Тому якщо ви покличете мене до себе, коли ми нібито з вами будемо на пенсії, ми ще послужимо цій державі та народу. Але якщо хтось думає, що я зараз зібрався і згвинтив ... Слухайте, були ситуації, може бути, коли хтось і тремтів. Але ось генерали сидять, які постійно зі мною стикалися, бачили, що у мене навіть волосся не здригнувся", - підкреслив Лукашенко.

Як раніше повідомляв APnews, Олександр Лукашенко закликав вигнати з університетів молодь, яка бере участь в опозиційних протестах.

Новини партнерів

Cудді КСУ не можуть самі собі скасувати заповнення декларацій, - Данілов
Лукашенко закрив кордон для українців, щоб перекрити фінансування протестів, - політолог