Повернення в Україну: за добу кордон перетнули понад 37 тис. українців, з них 22 тисячі - пішки

Фото: перетин кордону українцями
Читать на русском

За минулу добу, 27 березня, пасажиропотік на державному кордоні зріс майже в два рази.

За минулу добу, 27 березня, український кордон на в’їзд та виїзд загалом перетнули майже 49 тисяч осіб, що майже в два рази більше, ніж минулої доби. Про це повідомляє APnews із посиланням на пресслужбу ДПСУ.

“Учора український кордон на в’їзд та виїзд загалом перетнули майже 49 тисяч осіб. З яких понад 37 тисяч осіб — це українці, які повернулися із-за кордону (для порівняння, попередньої доби в Україну повернулося 18 тисяч українців)”, — сказано у повідомленні.

Зазначається, що найбільше наші співвітчизники вчора поверталися, прибувши до кордону без транспортних засобів. Саме тому в пунктах пропуску суміжних країн фіксувалося значне скупчення людей, які очікували на перетинання кордону.

Так, для перевезення громадян за сприяння Держприкордонслужби України залучалися транспортні засоби, надані місцевою владою та ДСНС. Крім того, на певний час на одному з напрямків був відкритий піший напрямок. Всього вчора оформлено більше 22 тисяч українців, які прибули до кордону пішки (попередньої доби — 6,5 тисячі осіб).

Окрім того, в аеропорту “Бориспіль” за добу було оформлено 5,5 тисячі українців, які повернулися в Україну майже 30 рейсами.

Також вчора Україну залишили 4,4 тисячі іноземців, яких оформлено на виїзд.

Як повідомляв APnews раніше, 27 березня у аеропорту "Бориспіль" перед закриттям кордону перебували сотні людей. Більшість з них - у приміщенні без медичної захисної маски та не дотримувались дистанції.

Новини партнерів

Коронавірус виявили у народної депутатки Анни Скороход
На Тернопільщині коронавірусом захворіла півторарічна дитина