Повернення техогляду в Україні: чому його хочуть повернути і чим це загрожує водіям

Повернення техогляду в Україні: чому його хочуть повернути і чим це загрожує водіям
Ексклюзив
Читать на русском

Чому свого часу від практики техоглядів вирішили відмовитися, і чому до неї знову звернулися зараз.

На початку 2020 го року в Україні знову заговорили про повернення обов'язкового технічного огляду транспортних засобів. Відповідний проект закону з'явився на сайті Міністерства інфраструктури в кінці лютого.

А вже в жовтні в одному з інтерв'ю міністр інфраструктури Владислав Криклій знову заговорив про те, що міністерство розробляє законопроект про проведення в Україні технічних оглядів транспортних засобів. Правда чиновник не залишив навіть приблизної дати повернення такого проекту.

Редакція APnews спільно з директором інформаційно-аналітичної групи "Автоконсалтинг" Олегом Омельницьким вирішила розібратися, чому свого часу від практики техоглядів вирішили відмовитися, і чому до неї знову звернулися зараз.

Повернення техогляду в Україні: чому його хочуть повернути і чим це загрожує водіям

Техогляди скасовували, щоб побороти корупцію

Обов'язковий технічний огляд автомобіля кожні два роки Верховна Рада скасувала в 2011-му році. Тоді за скасування ратували навіть в МВС, визнаючи - технічний стан автомобіля стає причиною ДТП тільки в 1% випадків.

Тобто при багаторазовому збільшенні корупційних ризиків, безпеки на дорогах техогляди не сприяли. І нехай тоді обов'язковий ТО скасували тільки для приватних автомобілів, повернути його намагалися весь цей час.

Повернення техогляду в Україні: чому його хочуть повернути і чим це загрожує водіям

Чому техогляд повертається

У 2020-му причиною для повернення техоглядів називають директиву Європейського Союзу. Втім, і без неї необхідність техоглядів відзначають, наприклад, перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС України Юрій Смольянінов.

"Техогляд потрібен на 100 відсотків. Розумію проблему для тих, хто його буде проходити. Є транспортні засоби, які за своїми технічними характеристиками в принципі не відповідають нормам. У багатьох старих моделях авто не передбачені каталізатори. Вони не мають шансів пройти цей огляд. Таких машин близько 2,5-3 мільйонів", - розповів Смольянінов.

Правда, в законопроекті, який був опублікований на сайт Мінінфраструктури, техогляд "перейменували" в "перевірку транспортного засобу на придатність до експлуатації". Олег Омельницький в ексклюзивному коментарі для APnews висловив свою думку - чому техогляди хочуть повернути:

"Це дуже великий і цінний ринок. В активному автопарку в Україні зараз близько шести мільйонів автомобілів. Якщо за огляд кожного платити 1 000 гривень або більше - це ринок на мільярди гривень".

Повернення техогляду в Україні: чому його хочуть повернути і чим це загрожує водіям

Повернення годівниці і нові проблеми з "евробляхами"

На думку Олега Омельницького, в цілому в техогляді для легкових автомобілів немає нічого поганого, але в умовах України така ініціатива Міністерства інфраструктури викликає багато запитань.

"Повернення техоглядів не змінить ситуацію на дорогах, тому що більшість ДТП у нас відбувається не через технічного стану автомобілів. Було б логічніше акцентувати увагу на вантажному і автобусному транспорті (ці техогляди не минулися). Але ми бачимо, що по дорогах їздять досить зламані автобуси і вантажні авто ", - упевнений Омельницький.

Більш того, повернення техоглядів зараз стане величезною проблемою для власників "евроблях", які поставили свій автомобіль на облік. За словами нашого експерта, в 2019-му році таких авто було 250 000. Не менші ризики є і для автомобілів 1990-х і 2000-х років - вони також не зможуть пройти техогляд.

"У цих автомобілях немає каталітичного нейтралізатора (або стоять якісь обманні пристрої). З 10 мільйонів автомобілів майже мільйон авто відразу встане "на прикол", - зауважив Омельницький.

У сухому підсумку варто зауважити - повернення техогляду в Україні зараз здатне викликати серйозні проблеми у маси автомобілів і автомобілістів. Єдиний шанс - що ініціатори проекту придумають як розібратися з проблемою старих авто.

Повернення техогляду в Україні: чому його хочуть повернути і чим це загрожує водіям

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в Євросоюзі хочуть ввести в силу нові екологічні норми для автомобілів. У зв'язку з цим в Україні потік "евроблях" може збільшитися.

Новини партнерів

У Києві поліція дивом врятувала жінку, яка намагалася стрибнути з 12 поверху до "сина в пекло"
У Дніпрі біля синагоги сталася стрілянина: поліція схопила хуліганів