Потрібно мати політичне чуття: Аваков відреагував на скандал з Уруським та Кадировим

Потрібно мати політичне чуття: Аваков відреагував на скандал з Уруським та Кадировим
Читать на русском

Арсен Аваков зазначив, що міжнародна політика допускає компроміси, але це не той випадок

Потрібно мати політичне чуття в таких ситуаціях, як опинився віце-прем'єр Олегом Уруський з главою Чечні Рамзаном Кадировим на виставці військового озброєння. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, передає APnews.

"У мого колеги вистачило розуму стати на виставці поруч з Кадировим. Він напевно професіонал, але тут має бути політичне чуття. Ти ж являє уряд України, пан Уруський. Як ти можеш разом з Кадировим йти разом, коли ця людина неодноразово надсилала підрозділи до нас, на війну проти наших людей, вів відверту антиукраїнську політику", - зазначив Аваков.

На його думку, міжнародна політика хоч і допускає компроміси, але в таких випадках повинна бути принципова позиція політика.

"Міжнародна політика допускає багато кількість компромісів, але є принципова позиція. Уруський, навіщо ти це зробив? Ну я помилився. Ці конфлікти - ось так повинні вичерпуватися", - підсумував міністр.

Як раніше писав APnews, Уруський виправдався за зустріч з Рамзаном Кадировим. "Не вважаю за можливе« шарахатися »від представників ні країни-агресора, ні будь-якої іншої країни", - заявив оскандалився міністр.

Новини партнерів

Аваков виступив проти легалізації зброї в Україні
«УЗ» зупинить посадку та висадку пасажирів в двох областях України